ZGJIDHJE E LEHTA DHE TË SMART INTERCOM

DNAKE (Xiamen) Intelligent Technology Co., Ltd., një ofrues kryesor i zgjidhjeve të interfonit dhe automatizimit të shtëpisë, është i specializuar në projektimin dhe prodhimin e produkteve inovative dhe me cilësi të lartë të intercom dhe inteligjencës së shtëpisë.Që nga themelimi i saj në 2005, DNAKE u rrit nga një biznes i vogël në një lojtar të madh, të njohur globalisht, duke ofruar sisteme të integruara intercom.Misioni ynë është të krijojmë zgjidhje të thjeshta dhe inteligjente të intercom, duke u mundësuar klientëve tanë të rrisin sigurinë dhe komoditetin në jetën e tyre të përditshme.

Me përvojë 19 vjeçare në industri, ne kemi zhvilluar një gamë të gjerë të produkteve të intercom dhe shtëpive inteligjente, duke përfshirë intercom të bazuara në IP, platformë cloud, intercom me 2 tela, panel kontrolli në shtëpi, sensorë inteligjentë, zile derësh me valë dhe më shumë.Produktet DNAKE janë ndërtuar me teknologjinë më të fundit, duke siguruar performancë dhe besueshmëri superiore.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një sistem të thjeshtë interkomunikimi për banim ose një zgjidhje komplekse komerciale, ne kemi ekspertizën dhe përvojën për të ofruar zgjidhjet më të mira inteligjente për shtëpinë dhe intercom për nevojat tuaja.Me fokus në inovacionin, cilësinë dhe kënaqësinë e klientit, DNAKE është partneri juaj i besueshëm për zgjidhjet e telefonisë celulare dhe të shtëpive inteligjente.

EKSPERIENCA IP INTERCOM (VITE)
KAPACITETI VJETOR PRODHUES (NJËSI)
PARK TEKNOLOGJIK DNAKE (m2)

DNAKE KA MBJELUR SHPIRTËN E INOVACIONIT THELLË NË SHPIRT

230504-About-DNAKE-CMMI-5

MBI 90 SHTETE NA BESON

Që kur u krijua në 2005, DNAKE ka zgjeruar gjurmën e saj globale në mbi 90 vende dhe rajone, duke përfshirë Evropën, Lindjen e Mesme, Australinë, Afrikën, Amerikën dhe Azinë Juglindore.

MKT globale

ÇMIMET DHE NJOHJET TONA

Qëllimi ynë është t'i bëjmë produktet më të fundit më të aksesueshme duke ofruar përvoja miqësore dhe intuitive për përdoruesit.Kompetencat e DNAKE në industrinë e sigurisë janë vërtetuar nga njohjet në mbarë botën.

I RENDITUR I 22-ti NË SIGURINË E MIRË GLOBAL 2022 50

Në pronësi të Messe Frankfurt, Revista a&s shpall çdo vit 50 kompanitë më të mira të sigurisë fizike në botë për 18 vjet.

 

HISTORIA E ZHVILLIMIT TË ADNKE

2005

HAPI I PARË I DNAKE

  • Krijohet DNAKE.

2006-2013

PËRPËRKONI PËR ËNDRRËN TONË

  • 2006: Prezantohet sistemi intercom.
  • 2008: Lëshohet në treg telefoni me dyer IP me video.
  • 2013: Lëshohet sistemi i intercom video SIP.

2014-2016

MOS E NDËRFALË KURRË ritmin tonë për të risi

  • 2014: Zbulohet sistemi i intercom i bazuar në android.
  • 2014: DNAKE fillon të krijojë bashkëpunim strategjik me 100 zhvilluesit më të mirë të pasurive të paluajtshme.

2017-TANI

MERRNI UDHËHEQËSINË CDO HAPI

  • 2017: DNAKE bëhet ofruesi më i mirë i telekomunikimit me video SIP në Kinë.
  • 2019: DNAKE renditet nr.1 me një normë të preferuar në vindustria e interkomi ideo.
  • 2020: DNAKE (300884) është listuar në bordin e Bursës Shenzhen ChiNext.
  • 2021: DNAKE fokusohet në tregun ndërkombëtar.

PARTNERET TEKNOLOGJIKE

QITO TANI
QITO TANI
Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini informacion më të detajuar, ju lutemi na kontaktoni ose lini një mesazh.Ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.