Imazhi i veçuar i telefonit me dyer të videove 4,3” SIP
Imazhi i veçuar i telefonit me dyer të videove 4,3” SIP

280D-B9

Telefon me dyer me video SIP 4,3”.

Paneli i jashtëm 4.3" SIP2.0 280D-B9 i bazuar në Linux

• LCD TFT 4,3” me ngjyra
• Mundësuar nga PoE ose përshtatës i energjisë (DC12V/2A)
• Hapni derën me kartë IC (20,000 përdorues)
• Mbështet protokollin SIP 2.0, integrim i lehtë me pajisje të tjera SIP
• Integrim i lehtë me sistemin e kontrollit të ashensorit

Logoja e Onvif1PoE IP65

280D-B9-Detail-Page-1 280D-B9-Detail-Page-3 280D-B9-Detail-Page-2 280D-B9-Detail-Page-4

Spec

Shkarko

Etiketat e produktit

Pasuri fizike
Sistemi Linux
RAM 64 MB
ROM 128 MB
Paneli perballe Alumini
Butoni Mekanike
Furnizimi me energji elektrike PoE (802.3af) ose DC12V/2A
Fuqia e gatishmërisë 1.5 W
Fuqi e vlerësuar 9 W
Kamera 2 MP, CMOS
Hyrja në derë Karta IC (13,56 MHz), kodi PIN, NFC
Vlerësimi IP IP65 (Mbuloni të çarat midis stacionit të derës dhe murit me ngjitës xhami.)
Instalimi Montimi i rrafshët
Dimensioni 380 x 158 x 55,7 mm
Temperatura e punës -10℃ në +55℃ (parazgjedhur);-40℃ deri +55℃ (me film ngrohje)
Temperatura e ruajtjes -40℃ - +70℃
Lagështia e punës 10%-90% (jo kondensues)
 Ekrani
Ekrani LCD TFT 4,3 inç
Rezolucioni 480 x 272
 Audio & Video
Kodiku i audios G.711
Video Codec H.264
Rezolucioni i videos 1280 x 720
Kompensimi i dritës Dritë LED e bardhë
Rrjetëzimi
Protokolli ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP
Port
Porta Ethernet 1 x RJ45, 10/100 Mbps adaptive
Porta RS485 1
Rele Out 1
Butoni i daljes 1
Magnetike e derës 1
  • Fleta e të dhënave 904M-S3.pdf
    Shkarko

Të marrë një kuotë

Produkte të ngjashme

 

Ekran i brendshëm me prekje 10,1 inç i bazuar në Linux
280M-S9

Ekran i brendshëm me prekje 10,1 inç i bazuar në Linux

Kamera me dyer me valë 2,4 GHz IP65 e papërshkueshme nga uji
304D-R9

Kamera me dyer me valë 2,4 GHz IP65 e papërshkueshme nga uji

Monitor i brendshëm 7 inç
280M-S8

Monitor i brendshëm 7 inç

Paneli i jashtëm Linux SIP2.0
280D-A5

Paneli i jashtëm Linux SIP2.0

Monitor i brendshëm Linux 7 inç
290M-S6

Monitor i brendshëm Linux 7 inç

Paneli i jashtëm Android 4,3 inç TFT LCD SIP2.0
902D-A8

Paneli i jashtëm Android 4,3 inç TFT LCD SIP2.0

QITO TANI
QITO TANI
Nëse jeni të interesuar për produktet tona dhe dëshironi të dini informacion më të detajuar, ju lutemi na kontaktoni ose lini një mesazh.Ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.