| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| RAM | 64MB |
| ROM | 128MB |
| Öň panel | Alýumin |
| Düwme | Mehaniki |
| Elektrik üpjünçiligi | PoE (802.3af) ýa-da DC12V/2A |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Kamera | 2MP, CMOS |
| Gapydan giriş | IC kart (13.56MHz), PIN kod, NFC |
| IP reýtingi | IP65 (Gapy stansiýasy bilen diwaryň arasyndaky ýaryklary aýna ýelim bilen ýapyň.) |
| Gurnama | Ýuwaşlyk bilen gurnamak |
| Ölçeg | 380 x 158 x 55.7 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ -dan +55℃ -a çenli (standart);-40℃ -dan +55℃ -a çenli (gyzdyryjy plýonka bilen) |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 4.3 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Çözgüt | 480 x 272 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1280 x 720 |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | ONVIF, SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 1 |
| Çykyş düwmesi | 1 |
| Gapy magniti | 1 |


Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








