1. Ol willa paneli bilen içerki monitoryň arasynda iki taraplaýyn aragatnaşyk üpjün edýär.
2. Bu willanyň gapy telefonunda 30-a çenli IC ýa-da şahsyýetnama kartlaryny anyklap bolýar.
3. Howa şertlerine we wandallara garşy dizaýn bu enjamyň durnuklylygyny we hyzmat möhletini üpjün edýär.
4. Gije görüş üçin ulanyjy üçin amatly ýagtylandyrylan düwmäni we LED çyrasyny üpjün edýär.
| Pfizik emläk | |
| Ölçegi | 116x192x47mm |
| Güýç | DC12V |
| Nominal güýç | 3.5W |
| Kamera | 1/4" CCD |
| Çözgüt | 542x582 |
| Infragyzyl gijeki görüş | Hawa |
| Temperatura | -20℃- +60℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP55 |
| RFID kart okaýjy | IC/ID (Isleg boýunça) |
| Kartyň görnüşini açmak | IC/ID (Isleg boýunça) |
| Kartlaryň sany | 30 sany |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| Içerki monitora jaň etmek | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 608SD-C3.pdfGöçürip alyň









