1. بۇ ۋىللا تاختىسى بىلەن ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئوتتۇرىسىدا ئىككى تەرەپلىك ئالاقە قىلىشقا يول قويىدۇ.
2. بۇ ۋىللا ئىشىك تېلېفونىدا ئەڭ كۆپى بىلەن 30 دانە IC ياكى كىملىك كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
3. ھاۋارايىغا چىداملىق ۋە بۇزغۇنچىلىققا چىداملىق لايىھە بۇ ئۈسكۈنىنىڭ مۇقىملىقى ۋە ئىشلىتىش ئۆمرىنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
4. ئۇ كېچىلىك كۆرۈش ئۈچۈن قولايلىق ئارقا يورۇتۇش كۇنۇپكىسى ۋە LED چىراغ بىلەن تەمىنلەيدۇ.
| Pگىسسىك خۇسۇسىيەت | |
| چوڭلۇقى | 116x192x47mm |
| كۈچ | DC12V |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 3.5W |
| كامېرا | 1/4 دىيۇملۇق CCD |
| قارار | 542x582 |
| ئىنفىرا قىزىل نۇر كېچىلىك كۆرۈش سىستېمىسى | ھەئە |
| تېمپېراتۇرا | -20℃- +60℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP55 |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان) |
| قۇلۇپ ئېچىش كارتىسى تىپى | IC/ID (تاللاشچان) |
| كارتا سانى | 30 پارچە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| ئۆي ئىچى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسىگە تېلېفون قىلىش | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 608SD-C3.pdfچۈشۈرۈش









