1. 4.3 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران تاختىسى ۋە بەش مېخانىكىلىق كۇنۇپكا ياخشى ئىشلەتكۈچى تەجرىبىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
2. مونىتورنىڭ ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئىشلەتكۈچىنىڭ ئېھتىياجىغا ماسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
3. ئۆي بىخەتەرلىكىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى، گاز ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى ياكى ئىشىك سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
4. ئۆيىڭىز ياكى ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، باغ ياكى سۇ ئۈزۈش كۆلچىكى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ.
5. ئۇ ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش سىستېمىسى بىلەن ئىشلىگەندە، ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئۆي ئېلېكتر سايمانلىرىڭىزنى كونترول قىلالايسىز.
6. ئاھالىلەر زىيارەتچىلەر بىلەن ئېنىق ئاۋازلىق ئالاقە قىلالايدۇ ۋە كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ.
2. مونىتورنىڭ ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئىشلەتكۈچىنىڭ ئېھتىياجىغا ماسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
3. ئۆي بىخەتەرلىكىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى، گاز ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى ياكى ئىشىك سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
4. ئۆيىڭىز ياكى ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، باغ ياكى سۇ ئۈزۈش كۆلچىكى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ.
5. ئۇ ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش سىستېمىسى بىلەن ئىشلىگەندە، ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئۆي ئېلېكتر سايمانلىرىڭىزنى كونترول قىلالايسىز.
6. ئاھالىلەر زىيارەتچىلەر بىلەن ئېنىق ئاۋازلىق ئالاقە قىلالايدۇ ۋە كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| خاتىرە | 64MB DDR2 SDRAM |
| چاقماق | 128MB NAND FLASH |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 480x272 |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كۆرسىتىش | قارشىلىق كۆرسىتىدىغان، سېزىمچان ئېكران |
| كامېرا | ياق |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| IP كامېرا قوللاش | 8 تەرەپلىك كامېرالار |
| كۆپ تىللىق | ھەئە |
| رەسىم خاتىرىسى | ھەئە (64 پارچە) |
| لىفتنى كونترول قىلىش | ھەئە |
| ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش | ھەئە (RS485) |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
| UI خاسلاشتۇرۇلغان | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280M-I6.pdfچۈشۈرۈش









