1. ھەرىكەتنى پاسسىپ ئىنفىرا قىزىل نۇر سېنزورى (PIR) بايقىغاندىن كېيىن، ئۆي ئىچىدىكى ئۈسكۈنە ئاگاھلاندۇرۇشنى تاپشۇرۇۋالىدۇ ۋە ئاپتوماتىك ھالدا سۈرەتكە تارتىدۇ.
2. مېھمان ئىشىك قوڭغۇرىقىنى چالغاندا، مېھماننىڭ رەسىمى ئاپتوماتىك خاتىرىلىنىدۇ.
3. كېچىلىك كۆرۈش LED چىرىغى سىزگە كېچىسى بولسىمۇ، يورۇقلۇقى تۆۋەن مۇھىتتا زىيارەتچىلەرنى پەرقلەندۈرۈش ۋە رەسىمگە تارتىش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
4. ئۇ ئوچۇق جايدا 500 مېتىرغىچە ئۇزۇنلۇقتىكى ئۇچۇر يەتكۈزۈش ئارىلىقىنى قوللايدۇ، بۇ ئارىلىقتا سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قىلغىلى بولىدۇ.
5. Wi-Fi سىگنالىنىڭ ناچارلىقىدىن ئەنسىرىمەڭ.
6. ئىككى ئىسىم تاختىسىنى ئۆي نومۇرى ياكى ئىجارىگە ئالغۇچىنىڭ ئىسمىغا ئاساسەن پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
7. ھەقىقىي ۋاقىتلىق كۆزىتىش سىزگە ھەر قانداق زىيارەت ياكى يەتكۈزۈشنى قولدىن بېرىپ قويماسلىقىڭىزغا يول قويىدۇ.
8. توسقۇنلۇققا قارشى سىگنال ۋە IP65 سۇدىن مۇداپىئەلىنىش لايىھىسى ھەر قانداق ئەھۋالدا نورمال ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
9. ئۇنى ئىككى C چوڭلۇقتىكى باتارېيە ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
10. قوشۇمچە قىلىپ تاللاپ قويغىلى بولىدىغان تاقاق شەكىللىك تىرەك بىلەن، ئىشىك قوڭغۇرىقىنى ھەر قانداق بۇلۇڭغا ئورنىتىشقا بولىدۇ.
2. مېھمان ئىشىك قوڭغۇرىقىنى چالغاندا، مېھماننىڭ رەسىمى ئاپتوماتىك خاتىرىلىنىدۇ.
3. كېچىلىك كۆرۈش LED چىرىغى سىزگە كېچىسى بولسىمۇ، يورۇقلۇقى تۆۋەن مۇھىتتا زىيارەتچىلەرنى پەرقلەندۈرۈش ۋە رەسىمگە تارتىش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
4. ئۇ ئوچۇق جايدا 500 مېتىرغىچە ئۇزۇنلۇقتىكى ئۇچۇر يەتكۈزۈش ئارىلىقىنى قوللايدۇ، بۇ ئارىلىقتا سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قىلغىلى بولىدۇ.
5. Wi-Fi سىگنالىنىڭ ناچارلىقىدىن ئەنسىرىمەڭ.
6. ئىككى ئىسىم تاختىسىنى ئۆي نومۇرى ياكى ئىجارىگە ئالغۇچىنىڭ ئىسمىغا ئاساسەن پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
7. ھەقىقىي ۋاقىتلىق كۆزىتىش سىزگە ھەر قانداق زىيارەت ياكى يەتكۈزۈشنى قولدىن بېرىپ قويماسلىقىڭىزغا يول قويىدۇ.
8. توسقۇنلۇققا قارشى سىگنال ۋە IP65 سۇدىن مۇداپىئەلىنىش لايىھىسى ھەر قانداق ئەھۋالدا نورمال ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
9. ئۇنى ئىككى C چوڭلۇقتىكى باتارېيە ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
10. قوشۇمچە قىلىپ تاللاپ قويغىلى بولىدىغان تاقاق شەكىللىك تىرەك بىلەن، ئىشىك قوڭغۇرىقىنى ھەر قانداق بۇلۇڭغا ئورنىتىشقا بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | N32926 |
| MCU | nRF24LE1E |
| چاقماق | 64Mbit |
| تۈگمە | ئىككى مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| چوڭلۇقى | 105x167x50mm |
| رەڭ | كۈمۈش/قارا |
| ماتېرىيال | ABS پلاستىكلىرى |
| كۈچ | DC 12V/C باتارېيەسى*2 |
| IP سىنىپى | IP65 |
| LED | 6 |
| كامېرا | VAG (640*480) |
| كامېرا بۇلۇڭى | 105 گرادۇس |
| ئاۋاز كودېكى | PCMU |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| تور | |
| تارقىتىش چاستوتا دائىرىسى | 2.4GHz-2.4835GHz |
| سانلىق مەلۇمات سۈرئىتى | 2.0Mbps |
| مودۇلياتسىيە تىپى | GFSK |
| يەتكۈزۈش ئارىلىقى (ئوچۇق رايوندا) | تەخمىنەن 500 مېتىر |
| PIR | 2.5m*100° |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 304D-R8.pdfچۈشۈرۈش









