1. ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن گاز سېزگۈچ، تۈتۈن سېزگۈچ ياكى ئوت سېزگۈچ قاتارلىق 8 خىل ئاگاھلاندۇرۇش رايونىغا ئۇلىنالايدۇ.
2. بۇ 7 دىيۇملۇق ئۆي ئىچى كۆزىتىش سىستېمىسى ئىككىنچى دەرىجىلىك سىرتقى بېكەت، ۋىللا بېكىتى ياكى ئىشىك قوڭغۇرىقىدىن كەلگەن چاقىرىقلارنى قوبۇل قىلالايدۇ.
3. ئۆي-مۈلۈك باشقۇرۇش تارمىقى باشقۇرۇش يۇمشاق دېتالىدا ئۇقتۇرۇش ياكى ئۇقتۇرۇش قاتارلىقلارنى ئېلان قىلغاندا، ئۆي ئىچى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئاپتوماتىك ھالدا ئۇچۇرنى تاپشۇرۇۋېلىپ، ئىشلەتكۈچىگە ئەسكەرتىدۇ.
4. قوراللاندۇرۇش ياكى قورالسىزلاندۇرۇش بىر كۇنۇپكا ئارقىلىق ئەمەلگە ئاشۇرۇلىدۇ.
5. جىددىي ئەھۋالدا، باشقۇرۇش مەركىزىگە ئاگاھلاندۇرۇش سىگنالى ئەۋەتىش ئۈچۈن SOS كۇنۇپكىسىنى 3 سېكۇنت بېسىڭ.
| Phخۇسۇسىي مۈلۈك | |
| MCU | T530EA |
| چاقماق | SPI چاقماق 16M-Bit |
| چاستوتا دائىرىسى | 400Hz~3400Hz |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD، 800x480 |
| كۆرسىتىش تىپى | قارشىلىق كۆرسىتىدۇ |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| ئۈسكۈنە چوڭلۇقى | 221.4x151.4x16.5mm |
| كۈچ | DC30V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 0.7W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 6W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP ئەينەك | IP30 |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| سىرتقى بېكەت ۋە باشقۇرۇش مەركىزى بىلەن تېلېفون قىلىڭ | ھەئە |
| سىرتقى كۆزىتىش پونكىتى | ھەئە |
| يىراقتىن قۇلۇپ ئېچىش | ھەئە |
| ئاۋازسىز قىلىش، بىئارام قىلماڭ | ھەئە |
| سىرتقى سىگنال ئۈسكۈنىسى | ھەئە |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
| ئاھاڭلىق ئاۋاز | ھەئە |
| سىرتقى ئىشىك قوڭغۇرىقى | ھەئە |
| ئۇچۇر قوبۇل قىلىنىۋاتىدۇ | ھەئە (تاللاشچان) |
| سۈرەت | ھەئە (تاللاشچان) |
| لىفت ئۇلىنىشى | ھەئە (تاللاشچان) |
| قوڭغۇراق ئاۋازى | ھەئە |
| يورۇقلۇق / كونتراست | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 608M-S8.pdfچۈشۈرۈش









