1. Öýüňiziň howpsuzlygyny ýokarlandyrmak üçin içerki monitor gaz detektory, tüsse detektory ýa-da ýangyn detektory ýaly 8 sany howpsuzlyk zonasyna birikdirip bilýär.
2. Bu 7 дюйmlik içerki monitor ikinji derejeli açyk stansiýadan, willa stansiýasyndan ýa-da gapy jaňyndan jaňy kabul edip bilýär.
3. Emläk dolandyryş bölümi dolandyryş programma üpjünçiliginde bildiriş ýa-da bildiriş we ş.m. çap edende, içerki monitor habary awtomatiki usulda kabul eder we ulanyja ýatladar.
4. Ýaraglandyrmak ýa-da ýaragsyzlandyrmak bir düwme bilen amala aşyrylyp bilner.
5. Gyssagly ýagdaýda, dolandyryş merkezine signal ibermek üçin SOS düwmesini 3 sekunt basyň.
| Phaýratyn emläk | |
| MCU | T530EA |
| Ýalpyldawuk | SPI Flash 16M-Bit |
| Çaltlyk aralygy | 400Hz~3400Hz |
| Görkez | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Displeýiň görnüşi | Rezistiw |
| Düwme | Mehaniki düwme |
| Enjamyň ölçegi | 221.4x151.4x16.5mm |
| Güýç | DC30V |
| Garaşma güýji | 0.7W |
| Nominal güýç | 6W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP Aýna | IP30 |
| Aýratynlyklar | |
| Açyk howa menzili we dolandyryş merkezi bilen jaň ediň | Hawa |
| Daşarky stansiýany gözegçilik ediň | Hawa |
| Uzakdan açyň | Hawa |
| Sessiz, Biynjalyk etme | Hawa |
| Daşarky signalizasiýa enjamy | Hawa |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
| Akkord jaň sesi | Hawa |
| Daşarky gapy jaňy | Hawa |
| Habaryň kabul edilişi | Hawa (Isleg boýunça) |
| Surat | Hawa (Isleg boýunça) |
| Lift baglanyşygy | Hawa (Isleg boýunça) |
| Jaň sesiniň sesi | Hawa |
| Ýagtylyk / Kontrast | Hawa |
-
Maglumatlar sahypasy 608M-S8.pdfGöçürip alyň









