| Fiziki emläk | |
| Panel | Plastik |
| Reňk | Ak |
| Ýalpyldawuk | 64MB |
| Düwme | 9 mehaniki düwme |
| Güýç | Gaýtadan zarýadlanýan litium batareýasy (1100mAh) |
| Gurnama | Stol üstünde |
| Köp dilli | 10 |
| Telefonyň ölçegi | 172 x 51 x 19.5 mm |
| Zarýad beriji bazasynyň ölçegi | 123.5 x 119 x 37.5 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Ekran | 2.4 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Çözgüt | 320 x 240 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711a |
| Wideo kodek | H.264 |
| Surat | 100 sany |
| Transmissiýa | |
| Geçiriş ýygylyk diapazony | 2.4GHz - 2.4835GHz |
| Maglumat tizligi | 2.0 Mbps |
| Modulýasiýa görnüşi | GFSK |
| Geçiriş aralygy (açyk meýdanda) | 400m |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf




