| Fiziki emläk | |
| Panel | Plastik |
| Reňk | Kümüş/Gara |
| Ýalpyldawuk | 64MB |
| Düwme | 9 Sensor Düwmesi |
| Güýç | Gaýtadan zarýadlanýan litium batareýasy (2500mAh) |
| Gurnama | Ýüze montaj ýa-da stoluň üstünde |
| Köp dilli | 10 |
| Ölçeg | 214.85 x 149.85 x 21 mm |
| Iş temperaturasy | -10℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -10℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Ekran | 7 dýuýmlyk TFT LCD ekran |
| Çözgüt | 800 x 480 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711a |
| Wideo kodek | H.264 |
| Surat | 75 sany |
| Wideo ýazgy | Hawa |
| TF karty | 32G |
| Transmissiýa | |
| Geçiriş ýygylyk diapazony | 2.4GHz-2.4835GHz |
| Maglumat tizligi | 2.0 Mbps |
| Modulýasiýa görnüşi | GFSK |
| Geçiriş aralygy (açyk meýdanda) | 400m |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf




