1. Bir öýe alty monitor birikdirip bolýar.
2. Willanyň açyk howa stansiýasy ikinji derejeli açyk howa bloky hökmünde ulanylanda, ol jaňy kabul edip, açyk howa bloky bilen wideo aragatnaşygyny başlap biler.
3. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
4. Öý telefony standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, IP telefon ýa-da SIP ýumşak telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
5. Ol 8 zolakly signalizasiýa dolandyryşyny amala aşyryp biler we dolandyryş merkezine gönüden-göni hasabat berip biler.
6. Kärendeçileriň gapyda ýa-da öýüň töwereginde nämeleriň bardygyny hemişe gözegçilikde saklamagy üçin töweregindäki ýerlerde 8-e çenli IP kamera birikdirip bolýar.
7. Akylly öý ulgamy we lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa durmuşy has ýeňil we akylly edýär.
8. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
2. Willanyň açyk howa stansiýasy ikinji derejeli açyk howa bloky hökmünde ulanylanda, ol jaňy kabul edip, açyk howa bloky bilen wideo aragatnaşygyny başlap biler.
3. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
4. Öý telefony standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, IP telefon ýa-da SIP ýumşak telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
5. Ol 8 zolakly signalizasiýa dolandyryşyny amala aşyryp biler we dolandyryş merkezine gönüden-göni hasabat berip biler.
6. Kärendeçileriň gapyda ýa-da öýüň töwereginde nämeleriň bardygyny hemişe gözegçilikde saklamagy üçin töweregindäki ýerlerde 8-e çenli IP kamera birikdirip bolýar.
7. Akylly öý ulgamy we lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa durmuşy has ýeňil we akylly edýär.
8. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| Ýatlama | 64MB DDR2 SDRAM |
| Ýalpyldawuk | 128MB NAND FLEŞ |
| Görkez | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Güýç | DC12V/POE |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Görkez | Sygymly, Sensorly Ekran |
| Kamera | Ýok |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraplaýyn kameralar |
| Köp Dilli | Hawa |
| Surat ýazgysy | Hawa (64 sany) |
| Lift dolandyryşy | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
| UI özleşdirilen | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 280M-S0.pdfGöçürip alyň









