1. Бер йортка алты монитор тоташтырырга мөмкин.
2. Вилланың тышкы станциясе икенчел тышкы блок буларак кулланылганда, ул шалтыратуны кабул итә һәм тышкы блок белән видеоэлемтә башлый ала.
3. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
4. Өй эчендәге телефон стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы, мәсәлән, IP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
5. Ул 8 зона белән сигнализация белән идарә итүне гамәлгә ашыра ала һәм идарә итү үзәгенә турыдан-туры отчет бирә ала.
6. Ишек янында яки өй тирәсендәге әйберләрне даими күзәтеп торыр өчен, тирә-юньдәге урыннарга 8гә кадәр IP камера тоташтырырга мөмкин.
7. Акыллы өй системасы һәм лифт белән идарә итү системасы белән интеграция тормышны җиңеләйтә һәм акыллырак итә.
8. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
2. Вилланың тышкы станциясе икенчел тышкы блок буларак кулланылганда, ул шалтыратуны кабул итә һәм тышкы блок белән видеоэлемтә башлый ала.
3. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
4. Өй эчендәге телефон стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы, мәсәлән, IP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
5. Ул 8 зона белән сигнализация белән идарә итүне гамәлгә ашыра ала һәм идарә итү үзәгенә турыдан-туры отчет бирә ала.
6. Ишек янында яки өй тирәсендәге әйберләрне даими күзәтеп торыр өчен, тирә-юньдәге урыннарга 8гә кадәр IP камера тоташтырырга мөмкин.
7. Акыллы өй системасы һәм лифт белән идарә итү системасы белән интеграция тормышны җиңеләйтә һәм акыллырак итә.
8. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| Хәтер | 64 МБ DDR2 SDRAM |
| Ялтырау | 128 МБ NAND FLASH |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD, 800x480 |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Дисплей | Сыйдырышлы, сенсорлы экран |
| Камера | Юк |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Күп телле | Әйе |
| Рәсем язмасы | Әйе (64 данә) |
| Лифт белән идарә итү | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
| UI көйләнгән | Әйе |
-
280M-S0.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









