1. بىر ئۆيگە ئالتە دانە كۆزنىك ئۇلىغىلى بولىدۇ.
2. ۋىللا سىرتقى پونكىتى ئىككىنچى دەرىجىلىك سىرتقى ئۈسكۈنە سۈپىتىدە ئىشلىتىلگەندە، ئۇ تېلېفوننى قوبۇل قىلىپ، سىرتقى ئۈسكۈنە بىلەن سىنلىق ئالاقىلىشىشنى باشلىيالايدۇ.
3. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
4. ئۆي ئىچىدىكى تېلېفون IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
5. ئۇ 8 رايون ئارقىلىق سىگنال باشقۇرۇشنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ ۋە باشقۇرۇش مەركىزىگە بىۋاسىتە دوكلات بېرەلەيدۇ.
6. ئۆي ئىجارىگە ئالغۇچىلار ئۆينىڭ ئىشىكى ياكى ئەتراپىدىكى نەرسىلەرنى ھەر ۋاقىت نازارەت قىلالايدىغان ئەتراپتىكى جايلارغا 8 دانە IP كامېرا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
7. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆي سىستېمىسى ۋە لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىرلەشتۈرۈش تۇرمۇشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ ۋە ئەقىللىق قىلىدۇ.
8. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
2. ۋىللا سىرتقى پونكىتى ئىككىنچى دەرىجىلىك سىرتقى ئۈسكۈنە سۈپىتىدە ئىشلىتىلگەندە، ئۇ تېلېفوننى قوبۇل قىلىپ، سىرتقى ئۈسكۈنە بىلەن سىنلىق ئالاقىلىشىشنى باشلىيالايدۇ.
3. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
4. ئۆي ئىچىدىكى تېلېفون IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
5. ئۇ 8 رايون ئارقىلىق سىگنال باشقۇرۇشنى ئەمەلگە ئاشۇرالايدۇ ۋە باشقۇرۇش مەركىزىگە بىۋاسىتە دوكلات بېرەلەيدۇ.
6. ئۆي ئىجارىگە ئالغۇچىلار ئۆينىڭ ئىشىكى ياكى ئەتراپىدىكى نەرسىلەرنى ھەر ۋاقىت نازارەت قىلالايدىغان ئەتراپتىكى جايلارغا 8 دانە IP كامېرا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
7. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆي سىستېمىسى ۋە لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىرلەشتۈرۈش تۇرمۇشنى ئاسانلاشتۇرىدۇ ۋە ئەقىللىق قىلىدۇ.
8. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| خاتىرە | 64MB DDR2 SDRAM |
| چاقماق | 128MB NAND FLASH |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD، 800x480 |
| كۈچ | DC12V/POE |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كۆرسىتىش | سىغىملىق، سېزىمچان ئېكران |
| كامېرا | ياق |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| IP كامېرا قوللاش | 8 تەرەپلىك كامېرالار |
| كۆپ تىللىق | ھەئە |
| رەسىم خاتىرىسى | ھەئە (64 پارچە) |
| لىفتنى كونترول قىلىش | ھەئە |
| ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش | ھەئە (RS485) |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
| UI خاسلاشتۇرۇلغان | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280M-S0.pdfچۈشۈرۈش









