1. 7 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران ئېنىق كۆرۈنۈش بىلەن تەمىنلەيدۇ.
2. تېرمىنالدا يۈز ئالدامچىلىقىنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئۈچۈن قوش كامېرا ئورنىتىلغان بولۇپ، ھەر خىل سۈرەت ۋە سىن ئالدامچىلىقىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
3. چىراينى تەكشۈرۈشنىڭ توغرىلىقى %99 تىن ئاشىدۇ، چىراينى تونۇش ۋاقتى 1 سېكۇنتتىنمۇ ئاز.
4. تېرمىنالغا ئەڭ كۆپ بولغاندا 10،000 يۈز رەسىمى ساقلىغىلى بولىدۇ.
5. كىرىشنى كونترول قىلىش ئۈچۈن تېرمىنالدا 100،000 IC كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
6. چىراي تونۇش تېرمىنالى لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن ماسلىشىپ، تېخىمۇ قولايلىق تۇرمۇش ئۇسۇلى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
2. تېرمىنالدا يۈز ئالدامچىلىقىنىڭ ئالدىنى ئېلىش ئۈچۈن قوش كامېرا ئورنىتىلغان بولۇپ، ھەر خىل سۈرەت ۋە سىن ئالدامچىلىقىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
3. چىراينى تەكشۈرۈشنىڭ توغرىلىقى %99 تىن ئاشىدۇ، چىراينى تونۇش ۋاقتى 1 سېكۇنتتىنمۇ ئاز.
4. تېرمىنالغا ئەڭ كۆپ بولغاندا 10،000 يۈز رەسىمى ساقلىغىلى بولىدۇ.
5. كىرىشنى كونترول قىلىش ئۈچۈن تېرمىنالدا 100،000 IC كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
6. چىراي تونۇش تېرمىنالى لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن ماسلىشىپ، تېخىمۇ قولايلىق تۇرمۇش ئۇسۇلى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | تۆت يادرولۇق Cortex-A17 1.8GHz، Mali-T764 GPU بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەن |
| مەشغۇلات سىستېمىسى | ئاندروئىد 6.0.1 |
| SDRAM | 2GB |
| چاقماق | 8GB |
| ئېكران | 7 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 1024x600 |
| كامېرا | قوش كامېرا: 650nm+940nm لىنزا؛ 1/3 دىيۇملۇق CMOS سېنزورى، 1280x720 بۇلۇڭ: گورىزونتال 80°، تىك 45°، دىئاگونال 92°؛ |
| چوڭلۇقى | 138 x 245 x 36.8mm |
| كۈچ | DC 12V±10% |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 25W (قىزىتىش پىلاستىنكىسى بىلەن، 30W نومۇرلۇق قۇۋۋەت بىلەن) |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 5W (قىزىتىش پىلاستىنكىسى بىلەن، 10W لىك توك بىلەن) |
| ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش | 0.5m-1.5m |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| IC كارتىسى | ISO/IEC 14443 A/B تىپلىق كېلىشىمنى قوللايدۇ؛ |
| تور | ئېتېرنىت (10/100Base-T) RJ-45 |
| كابېل تىپى | 5-مۇشت |
| چىراي تونۇش | ھەئە |
| جانلىق بايقاش | ھەئە |
| USB ئىنتېرفېيسى | USB HOST 2.0*1 |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +70℃؛ -40℃ - +70℃ (قىزىتىش پىلاستىنكىسى بىلەن) |
| نەملىك | 20%-93% |
| RTC | ھەئە (ساقلاش ۋاقتى ≥48 سائەت) |
| ئىشلەتكۈچىلەر سانى | 10،000 |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ئىختىيارىي |
| ئىشىكنى بايقاش | ئىختىيارىي |
| قۇلۇپلاش ئىنتېرفېيسى | NO/NC/COM 1A |
| RS485 | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 905K-Y3.pdfچۈشۈرۈش









