1. 7 дюймлы сенсорлы экран ачык визуаль дисплей бирә.
2. Терминал йөзне ялганлауны ачыклау өчен ике камера белән җиһазландырылган, бу төрле фото һәм видео алдаулардан котылырга мөмкинлек бирә.
3. Йөзне тикшерү төгәллеге 99% тан артыкка җитә һәм йөзне тану вакыты 1 секундтан да кимрәк.
4. Терминалда максимум 10,000 йөз рәсеме сакланырга мөмкин.
5. Керүне контрольдә тоту өчен терминалда 100,000 интеграль микросхема картасын ачыкларга мөмкин.
6. Йөз тану терминалы лифт белән идарә итү системасы белән туры килә, бу исә уңайлырак тормыш рәвеше тәкъдим итә.
2. Терминал йөзне ялганлауны ачыклау өчен ике камера белән җиһазландырылган, бу төрле фото һәм видео алдаулардан котылырга мөмкинлек бирә.
3. Йөзне тикшерү төгәллеге 99% тан артыкка җитә һәм йөзне тану вакыты 1 секундтан да кимрәк.
4. Терминалда максимум 10,000 йөз рәсеме сакланырга мөмкин.
5. Керүне контрольдә тоту өчен терминалда 100,000 интеграль микросхема картасын ачыкларга мөмкин.
6. Йөз тану терминалы лифт белән идарә итү системасы белән туры килә, бу исә уңайлырак тормыш рәвеше тәкъдим итә.
| Физик милек | |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле Cortex-A17 1.8GHz, Mali-T764 график процессоры белән интеграцияләнгән |
| Операцион система | Android 6.0.1 |
| SDRAM | 2 ГБ |
| Ялтырау | 8 ГБ |
| Экран | 7 дюймлы LCD, 1024x600 |
| Камера | Ике камера: 650нм+940нм объектив; 1/3 дюймлы CMOS сенсоры, 1280x720; Почмак: горизонталь 80°, вертикаль 45°, диагональ 92°; |
| Зурлык | 138 x 245 x 36.8 мм |
| Көч | DC 12V±10% |
| Номиналь куәт | 25 Вт (җылыту пленкасы белән, номиналь куәт 30 Вт) |
| Көтү режимындагы көч | 5 Вт (җылыту пленкасы белән, номиналь куәт 10 Вт) |
| Инфракызыл детекторлау | 0,5 м-1,5 м |
| Видео кодек | H.264 |
| IC картасы | ISO/IEC 14443 A/B тибындагы протоколны хуплый; |
| Челтәр | Ethernet (10/100Base-T) RJ-45 |
| Кабель төре | 5 нче кат |
| Йөз тану | Әйе |
| Тере детекция | Әйе |
| USB интерфейсы | USB ХОСТ 2.0*1 |
| Температура | -10℃ - +70℃; -40℃ - +70℃ (җылыту пленкасы белән) |
| Дымлылык | 20%-93% |
| RTC | Әйе (Тоту вакыты ≥48 сәгать) |
| Кулланучылар саны | 10,000 |
| Чыгу төймәсе | Өстәмә |
| Ишекне ачыклау | Өстәмә |
| Интерфейсны йозаклау | NO/NC/COM 1A |
| RS485 | Әйе |
-
905K-Y3.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









