| Физик милек | |
| Система | Android |
| Оператив хәтер | 2 ГБ |
| ROM | 8 ГБ |
| Алгы панель | Алюминий |
| Электр белән тәэмин итү | DC12V/2A яки IEEE 802.3at PoE+ |
| Көтү режимындагы көч | 5 Вт |
| Номиналь куәт | 25 Вт |
| Камера | 2MP, CMOS, WDR |
| Инфракызыл сенсор | Ярдәм |
| Ишеккә керү | Йөз, IC картасы (13.56MHz), PIN-код, NFC |
| IP рейтингы | IP65 (Ишек арасындагы ярыкларны ябаргастанция һәм стенаны пыяла җилем белән ябыштырыгыз.) |
| Урнаштыру | Ярым-якын урнаштыру |
| Продукция зурлыгы | 227 x 122 x 39.2 мм |
| Урнаштыру зурлыгы | 185 x 67 x 51 мм |
| Эш температурасы | -40℃ - +55℃ |
| Саклау температурасы | -40℃ - +70℃ |
| Эш дымлылыгы | 10%-90% (конденсацияләнми) |
| Дисплей | |
| Дисплей | 7 дюймлы IPS LCD дисплей |
| Экран | 7 дюймлы сыйдырышлы сенсорлы экран |
| Чишелеш | 1024 x 600 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Видео чишелеше | 1920 x 1080 кадәр |
| Карау почмагы | 100°(D) |
| Яктылык компенсациясе | ак LED яктырткыч |
| Челтәр | |
| Протокол | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Порт | |
| Виганд порты | Ярдәм |
| Ethernet порты | 1 x RJ45, 10/100 Мбит/с адаптив |
| RS485 порты | 1 |
| Реле чыгу | 1 |
| Чыгу төймәсе | 1 |
| Ишек Магнит | 1 |

904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








