1. SIP нигезендәге ишек станциясе SIP телефоны яки софтфон һ.б. белән элемтәне хуплый.
2. Видеоишек телефоны RS485 интерфейсы аша лифт белән идарә итү системасы белән тоташа ала.
3. 100,000 кулланучыны тәэмин итүче керү контроле өчен IC яки шәхесне раслаучы карта идентификациясе бар.
4. Төймә һәм исем тактасын кирәк булганда сыгылмалы рәвештә көйләргә мөмкин.
5. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакка ике реле чыгышын тоташтырырга мөмкин.
6. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
2. Видеоишек телефоны RS485 интерфейсы аша лифт белән идарә итү системасы белән тоташа ала.
3. 100,000 кулланучыны тәэмин итүче керү контроле өчен IC яки шәхесне раслаучы карта идентификациясе бар.
4. Төймә һәм исем тактасын кирәк булганда сыгылмалы рәвештә көйләргә мөмкин.
5. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакка ике реле чыгышын тоташтырырга мөмкин.
6. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| Ялтырау | 128 МБ |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID (өстәмә) картасы, 20,000 данә |
| Механик төймә | 12 резидент+1 консьерж |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP65 |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель |
| Видео чишелеше | 1280×720p |
| LED төнге күрү | Әйе |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Интерфейс | |
| Ачкычны ачу схемасы | Әйе (максимум 3,5 А ток) |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
-
280D-A5.pdf мәгълүматлар таблицасыЙөкләү









