1. SIP ئاساسلىق ئىشىك پونكىتى SIP تېلېفونى ياكى يۇمشاق دېتال قاتارلىقلار بىلەن ئالاقىلىشىشنى قوللايدۇ.
2. ۋىدېئو ئىشىك تېلېفونى RS485 ئېغىزى ئارقىلىق لىفت كونترول سىستېمىسىغا ئۇلىنالايدۇ.
3. IC ياكى كىملىك كارتىسى ئارقىلىق كىرىش كونترول قىلغىلى بولىدۇ، 100،000 ئىشلەتكۈچىنى قوللايدۇ.
4. كۇنۇپكا ۋە ئىسىم تاختىسىنى لازىملىق دەرىجىدە ئەركىن تەڭشىگىلى بولىدۇ.
5. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزىنى ئىككى قۇلۇپقا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
2. ۋىدېئو ئىشىك تېلېفونى RS485 ئېغىزى ئارقىلىق لىفت كونترول سىستېمىسىغا ئۇلىنالايدۇ.
3. IC ياكى كىملىك كارتىسى ئارقىلىق كىرىش كونترول قىلغىلى بولىدۇ، 100،000 ئىشلەتكۈچىنى قوللايدۇ.
4. كۇنۇپكا ۋە ئىسىم تاختىسىنى لازىملىق دەرىجىدە ئەركىن تەڭشىگىلى بولىدۇ.
5. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزىنى ئىككى قۇلۇپقا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 64M DDR2 |
| چاقماق | 128MB |
| كۈچ | DC12V/POE |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان) كارتىسى، 20،000 دانە |
| مېخانىكىلىق كۇنۇپكا | 12 ئاھالە + 1 كونسيرج |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280×720p |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئارايۈز | |
| قۇلۇپ ئېچىش توك يولى | ھەئە (ئەڭ يۇقىرى 3.5A توك) |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280D-A5.pdfچۈشۈرۈش









