1. ئىشىكنى يۈز تونۇش، پارول ياكى IC/كىملىك كارتىسى ئارقىلىق ئاچقىلى بولىدۇ.
2. بىر مېگاپېكسېللىق كامېرالار 720p ئېنىقلىقتىكى ۋىدېئو بىلەن تەمىنلەيدۇ.
3. SIP سىرتقى پونكىتى 7 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران ياكى 4.3 دىيۇملۇق LCD ۋە مېخانىكىلىق كۇنۇپكا تاختىسى بىلەن تەمىنلىنىشى مۇمكىن.
4. ئىشىكتىن كىرىش ئۈچۈن 100،000 گىچە IC/كىملىك كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
5. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
6. يۈز تونۇشنىڭ توغرىلىقى %99 كە يېتىدۇ، 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش سىغىمى بار، بۇ ئىشىكتىن كىرىشنىڭ ياخشىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
7. ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش ئىقتىدارى ۋە يۈز تونۇش قۇلۇپ ئېچىشنى بىرلەشتۈرۈش ئارقىلىق ئىشلەتكۈچىگە تېگىشسىز كىرىش كونترول قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
8. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
2. بىر مېگاپېكسېللىق كامېرالار 720p ئېنىقلىقتىكى ۋىدېئو بىلەن تەمىنلەيدۇ.
3. SIP سىرتقى پونكىتى 7 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران ياكى 4.3 دىيۇملۇق LCD ۋە مېخانىكىلىق كۇنۇپكا تاختىسى بىلەن تەمىنلىنىشى مۇمكىن.
4. ئىشىكتىن كىرىش ئۈچۈن 100،000 گىچە IC/كىملىك كارتىسىنى پەرقلەندۈرگىلى بولىدۇ.
5. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىر گەۋدىلىشىش تۇرمۇشقا تېخىمۇ كۆپ قولايلىق ئېلىپ كېلىدۇ ۋە بىنانىڭ بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرىدۇ.
6. يۈز تونۇشنىڭ توغرىلىقى %99 كە يېتىدۇ، 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش سىغىمى بار، بۇ ئىشىكتىن كىرىشنىڭ ياخشىلىنىشىغا كاپالەتلىك قىلىدۇ.
7. ئىنفىرا قىزىل نۇرنى بايقاش ئىقتىدارى ۋە يۈز تونۇش قۇلۇپ ئېچىشنى بىرلەشتۈرۈش ئارقىلىق ئىشلەتكۈچىگە تېگىشسىز كىرىش كونترول قىلىش چارىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
8. بىر قوشۇمچە قۇلۇپ ئېچىش مودۇلى بىلەن تەمىنلەنگەندە، ئىككى رېلې چىقىش ئېغىزى ئارقىلىق ئىككى قۇلۇپنى كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد 4.4.2 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | تۆت يادرولۇق 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| چاقماق | 4GB NAND چاقماق ساقلىغۇچ |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق TFT LCD، 480x272/ 7 دىيۇملۇق TFT LCD، 1024x600 |
| چىراي تونۇش | ھەئە |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا، سېزىمچان كۇنۇپكا (تاللاشچان) |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID تاللاشلىق، 100،000 دانە |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| كۆپ خىل ئورنىتىش | سۇ ئۈستىدە ياكى يۈزىگە ئورنىتىلغان |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل (WDR) |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە (6 دانە) |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP، RTSP |
| ئارايۈز | |
| رېلې چىقىرىش | ھەئە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 902D-X5.pdfچۈشۈرۈش









