| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| SDRAM | 128MB |
| چاقماق | 64M DDR2 |
| مەھسۇلات چوڭلۇقى | 160x99.5x47(mm) |
| ئىچكى قۇتا چوڭلۇقى | 151x94x45(mm) |
| ترېپپاننىڭ چوڭلۇقى | 153x96x50(mm) |
| كۈچ | DC12V/POE |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 3W |
| RFID كارتا ئوقۇغۇچ | IC/ID (تاللاشچان)، 20،000 دانە |
| تۈگمە | يەككە مېخانىكىلىق/تېگىش (تاللاشچان) |
| تېمپېراتۇرا | -40℃ - +70℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP سىنىپى | IP65 |
| ئورنىتىش | سۇغا ئورنىتىلغان |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | CMOS 2M پىكسېل |
| ۋىدېئو ئېنىقلىقى | 1280×720p |
| LED كېچىلىك كۆرۈش | ھەئە |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئارايۈز | |
| قۇلۇپ ئېچىش توك يولى | ھەئە |
| چىقىش كۇنۇپكىسى | ھەئە |
| RS485 | ھەئە |
| ئىشىك ماگنىتلىق | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280SD-C5.pdfچۈشۈرۈش
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280SD-C5.pdf
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf








