1. مونىتورنىڭ ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى ئىشلەتكۈچىنىڭ ئېھتىياجىغا ماسلاشتۇرغىلى بولىدۇ.
2. پۈتۈن ئۈسكۈنە قول تېلېفونى ۋە قۇۋۋەتلەش ئاساسىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، ئۇنى ئۆيىڭىزنىڭ ھەر قانداق يېرىگە قويغىلى بولىدۇ.
3. بۇ تېلېفوننىڭ قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان باتارېيەسى سەۋەبىدىن يۆتكىگىلى بولىدۇ، شۇڭا ئاھالىلەر ھەر ۋاقىت ۋە ھەر قانداق جايدا تېلېفونغا جاۋاب بېرەلەيدۇ.
4. ئاھالىلەر زىيارەتچىلەر بىلەن ئېنىق ئاۋازلىق ئالاقە قىلالايدۇ ۋە كىرىشكە رۇخسەت بېرىش ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ.
2. پۈتۈن ئۈسكۈنە قول تېلېفونى ۋە قۇۋۋەتلەش ئاساسىدىن تەركىب تاپقان بولۇپ، ئۇنى ئۆيىڭىزنىڭ ھەر قانداق يېرىگە قويغىلى بولىدۇ.
3. بۇ تېلېفوننىڭ قايتا قۇۋۋەتلەنگىلى بولىدىغان باتارېيەسى سەۋەبىدىن يۆتكىگىلى بولىدۇ، شۇڭا ئاھالىلەر ھەر ۋاقىت ۋە ھەر قانداق جايدا تېلېفونغا جاۋاب بېرەلەيدۇ.
4. ئاھالىلەر زىيارەتچىلەر بىلەن ئېنىق ئاۋازلىق ئالاقە قىلالايدۇ ۋە كىرىشكە رۇخسەت بېرىش ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| خاتىرە | 64MB DDR2 SDRAM |
| چاقماق | 128MB NAND FLASH |
| كۆرسىتىش | 2.4 دىيۇملۇق LCD ئېكران، 480x272 |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 3W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| كامېرا | ياق |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| كۆپ تىللىق | ھەئە |
| UI خاسلاشتۇرۇلغان | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 280M-K8.pdfچۈشۈرۈش









