1. Мониторның кулланучы интерфейсын кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерерлек итеп көйләргә мөмкин.
2. Бөтен җайланма трубкадан һәм зарядка җайланмасыннан тора, аны өегезнең теләсә кайсы урынына урнаштырырга мөмкин.
3. Телефонның кабат зарядлана торган батареясы аркасында хәрәкәтләнергә мөмкин, шуңа күрә кешеләр шалтыратуга теләсә кайсы вакытта һәм теләсә кайда җавап бирә ала.
4. Яшәүчеләр кунаклар белән ачык аудио аралашудан файдалана ала һәм керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы аларны күрә ала.
2. Бөтен җайланма трубкадан һәм зарядка җайланмасыннан тора, аны өегезнең теләсә кайсы урынына урнаштырырга мөмкин.
3. Телефонның кабат зарядлана торган батареясы аркасында хәрәкәтләнергә мөмкин, шуңа күрә кешеләр шалтыратуга теләсә кайсы вакытта һәм теләсә кайда җавап бирә ала.
4. Яшәүчеләр кунаклар белән ачык аудио аралашудан файдалана ала һәм керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы аларны күрә ала.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| Хәтер | 64 МБ DDR2 SDRAM |
| Ялтырау | 128 МБ NAND FLASH |
| Дисплей | 2,4 дюймлы LCD, 480x272 |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 3W |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | Юк |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Үзенчәлекләр | |
| Күп телле | Әйе |
| UI көйләнгән | Әйе |
-
280M-K8.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









