1. 4,3 дюймлы эчке монитор вилла станциясеннән яки ишек кыңгырауыннан шалтырату кабул итә ала.
2. Өй куркынычсызлыгын арттыру өчен максимум 8 сигнал зонасын, мәсәлән, янгын детекторын, төтен детекторын, ишек датчигын яки сирена һ.б. тоташтырырга мөмкин.
3. Коралландыру яки коралсызландыру бер төймә белән башкарылырга мөмкин.
4. Гадәттән тыш хәл килеп чыкканда, идарә итү үзәгенә сигнал җибәрү өчен SOS төймәсенә 3 секунд басыгыз.
5. 485 элемтә протоколы һәм дифференциаль сигнал тапшыру белән, ул ерак арага тапшыру дистанциясенә һәм көчле комачаулауларга каршы тору сәләтенә ия.
| Физик милек | |
| MCU | T530EA |
| Ялтырау | SPI Flash 16M-Bit |
| Ешлык диапазоны | 400Гц~3400Гц |
| Дисплей | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Дисплей төре | Сыйдырышлы |
| Төймә | Механик төймә |
| Җайланма зурлыгы | 192x130x16.5 мм |
| Көч | DC30V |
| Көтү режимындагы көч | 0,7 Вт |
| Номиналь куәт | 6 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP пыяла | IP30 |
| Үзенчәлекләр | |
| Ачык һавадагы станция һәм идарә итү үзәге белән шалтыратыгыз | Әйе |
| Ачык һавадагы күзәтү станциясе | Әйе |
| Ерактан ачу | Әйе |
| Тавышсыз режим, комачауламагыз | Әйе |
| Тышкы сигнализация җайланмасы | Әйе |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
| Аккорд рингтоны | Әйе |
| Тышкы ишек кыңгыравы | Әйе |
| Хәбәр кабул итү | Әйе (ихтыярый) |
| Түбәндәге фото | Әйе (ихтыярый) |
| Лифт тоташтыргычы | Әйе (ихтыярый) |
| Шалтырату тавышы | Әйе |
| Яктылык / Контраст | Әйе |
-
608M-I8.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









