1. 4,3 дюймлы сенсорлы экран панеле һәм биш механик төймә яхшы кулланучы тәҗрибәсе бирә.
2. Мониторның кулланучы интерфейсын кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерерлек итеп көйләргә мөмкин.
3. Өй куркынычсызлыгын тәэмин итү өчен, янгын детекторы, газ детекторы яки ишек датчигы һ.б. кебек максимум 8 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
4. Өегезне яки биналарыгызны куркынычсыз тоту өчен, ул бакча яки бассейн кебек тирә-юньдәге 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
5. Өй автоматизациясе системасы белән эшләгәндә, ул сезгә өй җиһазларыгызны эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә идарә итәргә мөмкинлек бирә.
6. Яшәүчеләр кунаклар белән ачык аудио аралашудан файдалана ала һәм керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы аларны күрә ала.
7. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| Хәтер | 64 МБ DDR2 SDRAM |
| Ялтырау | 128 МБ NAND FLASH |
| Дисплей | 4" TFT LCD, 480x272 |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Дисплей | Резистив, сенсорлы экран |
| Камера | Юк |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Күп телле | Әйе |
| Рәсем язмасы | Әйе (64 данә) |
| Лифт белән идарә итү | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
| UI көйләнгән | Әйе |
-
280M-I8.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү



.jpg)





