1. Ишекне йөз тану, серсүз яки IC/ID карталары ярдәмендә ачарга мөмкин.
2. Бер мегапиксельле камералар 720p сыйфатлы видео төшерә.
3. SIP ачык һавадагы станциясе 7 дюймлы сенсорлы экран яки 4,3 дюймлы LCD һәм механик клавиатура белән җиһазландырылырга мөмкин.
4. Ишек аша керү өчен 100,000 гә кадәр IC/ID картасын ачыкларга мөмкин.
5. Лифт белән идарә итү системасы белән интеграцияләү тормышка күбрәк уңайлыклар китерә һәм бинада куркынычсызлыкны арттыра.
6. Йөзне тану төгәллеге 99% ка җитә, 10,000 йөз сурәте сыйдырышлы, бу ишеккә яхшырак керүне тәэмин итә.
7. Инфракызыл детекторлау функциясен һәм йөз тану аша ачуны берләштерү кулланучыга сенсорсыз керү контроле чишелешен тәкъдим итә.
8. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакны идарә итү өчен ике реле чыгышы кулланылырга мөмкин.
2. Бер мегапиксельле камералар 720p сыйфатлы видео төшерә.
3. SIP ачык һавадагы станциясе 7 дюймлы сенсорлы экран яки 4,3 дюймлы LCD һәм механик клавиатура белән җиһазландырылырга мөмкин.
4. Ишек аша керү өчен 100,000 гә кадәр IC/ID картасын ачыкларга мөмкин.
5. Лифт белән идарә итү системасы белән интеграцияләү тормышка күбрәк уңайлыклар китерә һәм бинада куркынычсызлыкны арттыра.
6. Йөзне тану төгәллеге 99% ка җитә, 10,000 йөз сурәте сыйдырышлы, бу ишеккә яхшырак керүне тәэмин итә.
7. Инфракызыл детекторлау функциясен һәм йөз тану аша ачуны берләштерү кулланучыга сенсорсыз керү контроле чишелешен тәкъдим итә.
8. Бер өстәмә ачу модуле белән җиһазландырылганда, ике йозакны идарә итү өчен ике реле чыгышы кулланылырга мөмкин.
| Физик милек | |
| Система | Android 4.4.2 |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле 1.3 ГГц |
| SDRAM | 512 МБ DDR3 |
| Ялтырау | 4 ГБ NAND флеш |
| Дисплей | 4.3" TFT LCD, 480x272/ 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Йөз тану | Әйе |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| Төймә | Механик төймә, Сенсорлы төймә (ихтыярый) |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID өстәмә, 100,000 данә |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP65 |
| Күпләп урнаштыру | Суга яки өслеккә урнаштырылган |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Видео кодек | H.264 |
| Камера | CMOS 2M пиксель (WDR) |
| LED төнге күрү | Әйе (6 данә) |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Интерфейс | |
| Реле чыгышы | Әйе |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| RS485 | Әйе |
| Ишек Магнит | Әйе |
-
902D-X5.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









