1. Өй куркынычсызлыгын арттыру өчен, эчке монитор 8 сигнализация зонасына, мәсәлән, газ детекторына, төтен детекторына яки янгын детекторына тоташа ала.
2. Бу 7 дюймлы эчке монитор икенчел ачык станциядән, вилла станциясеннән яки ишек кыңгыравыннан шалтыратуларны кабул итә ала.
3. Милек белән идарә итү бүлеге идарә итү программасында игълан яки белдерү һ.б. бастырып чыгарганда, эчке монитор хәбәрне автоматик рәвештә алачак һәм кулланучыга искәртәчәк.
4. Коралландыру яки коралсызландыру бер төймә белән башкарылырга мөмкин.
5. Гадәттән тыш хәл килеп чыкканда, идарә итү үзәгенә сигнал җибәрү өчен SOS төймәсенә 3 секунд басыгыз.
| Phфизик милек | |
| MCU | T530EA |
| Ялтырау | SPI Flash 16M-Bit |
| Ешлык диапазоны | 400Гц~3400Гц |
| Дисплей | 7 дюймлы TFT LCD, 800x480 |
| Дисплей төре | Резистив |
| Төймә | Механик төймә |
| Җайланма зурлыгы | 221.4x151.4x16.5 мм |
| Көч | DC30V |
| Көтү режимындагы көч | 0,7 Вт |
| Номиналь куәт | 6 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP пыяла | IP30 |
| Үзенчәлекләр | |
| Ачык һавадагы станция һәм идарә итү үзәге белән шалтыратыгыз | Әйе |
| Ачык һавадагы күзәтү станциясе | Әйе |
| Ерактан ачу | Әйе |
| Тавышсыз режим, комачауламагыз | Әйе |
| Тышкы сигнализация җайланмасы | Әйе |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
| Аккорд рингтоны | Әйе |
| Тышкы ишек кыңгыравы | Әйе |
| Хәбәр кабул итү | Әйе (ихтыярый) |
| Түбәндәге фото | Әйе (ихтыярый) |
| Лифт тоташтыргычы | Әйе (ихтыярый) |
| Шалтырату тавышы | Әйе |
| Яктылык / Контраст | Әйе |
-
608M-S8.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









