1. Android операцион системасы зуррак туры килүчәнлекне һәм көчлерәк функцияләрне хуплый.
2. 10,1 дюймлы, югары сыйфатлы 1280x800 дисплей белән, ул бик яхшы детальләр бирә, шуңа күрә сез ачыграк һәм байрак төсле рәсемнәрдән ләззәт ала аласыз.
3. Үзгәртеп корылган кулланучы интерфейсы зур уңайлыклар бирә.
4. Өегезне һәм бизнесыгызны куркынычсыз тоту өчен, янгын детекторы, төтен детекторы яки тәрәзә датчигы кебек датчикларга максимум 8 сигнализация керү сигналын тоташтырырга мөмкин.
5. Акыллы өй системасы һәм лифт белән идарә итү системасы интеграцияләнергә мөмкин
6. Өегезнең иминлеген һәм ышанычлылыгын тәэмин итү өчен, ул бакча яки парковка кебек тирә-юнь мохиттә 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
7. Акыллы өй системасы белән эшләгәндә, сез өй җиһазларын эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә контрольдә тота һәм идарә итә аласыз.
8. Бу кулланучыга көтеп тормас өчен лифтны алдан чакырырга мөмкинлек бирә.
| Физик милек | |
| Система | Android 4.4.2 |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле 1.3 ГГц Cortex-A7 |
| Хәтер | DDR3 512 МБ |
| Ялтырау | 4 ГБ |
| Дисплей | 10" TFT LCD, 1024x600/1280x800 (ихтыярый) |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| TF картасы һәмUSB ярдәме | Әйе (максимум 32 ГБ) |
| WiFi | Өстәмә |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711U, G711A, G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Экран | Сыйдырышлы, сенсорлы экран |
| Камера | Әйе (ихтыярый), 0.3M пиксель |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | SIP, TCP/IP, RTSP, RTP, HTTP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Ишек кыңгыравы керү юлы | Әйе |
| Язма | Рәсем/Аудио/Видео |
| AEC/AGC | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
-
902M-S9.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









