1. Ул вилла панеле һәм эчке монитор арасында ике яклы элемтә мөмкинлеген бирә.
2. Бу вилла ишек телефонында 30 га кадәр IC яки шәхесне раслаучы документларны ачыкларга мөмкин.
3. Һава торышына һәм вандалларга чыдам дизайн бу җайланманың тотрыклылыгын һәм хезмәт итү вакытын тәэмин итә.
4. Ул төнлә күрү өчен кулланучыга уңайлы яктыртылган төймә һәм LED яктырткыч белән тәэмин итә.
| Пфизик үзлек | |
| Зурлык | 116x192x47 мм |
| Көч | DC12V |
| Номиналь куәт | 3,5 Вт |
| Камера | 1/4" CCD |
| Чишелеш | 542x582 |
| Инфракызыл төнге күрү | Әйе |
| Температура | -20℃- +60℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP55 |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID (ихтыярый) |
| Ачып алу картасы төре | IC/ID (ихтыярый) |
| Карталар саны | 30 данә |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| Эчке күзәтүчегә шалтырату | Әйе |
-
608SD-C3.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









