1. Gapy ýüz tanamak, parol ýa-da IC/ID kartlary arkaly açylyp bilner.
2. Bir megapikselli kameralar 720p çözgütli wideony üpjün edýär.
3. SIP açyk howa stansiýasy 7 '' sensor ekran ýa-da 4.3 '' LCD we mehaniki klawiatura bilen gelip bilýär.
4. Gapydan girmek üçin 100,000-e çenli IC/ID kartlaryny anyklap bolýar.
5. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa ýaşaýşa has köp amatlylyk getirýär we binada howpsuzlygy ýokarlandyrýar.
6. Ýüzüň tanalmagynyň takyklygy 10,000 ýüz şekilini görkezmek ukyby bilen 99% -e ýetýär, bu bolsa gapydan has gowy girmegi üpjün edýär.
7. Infragyzyl anyklaýyş funksiýasyny we ýüz tanamak arkaly açylmagy birleşdirip ulanmak ulanyja degmez giriş gözegçiligi çözgüdini getirýär.
8. Bir goşmaça açyş moduly bilen enjamlaşdyrylanda, iki gulpy dolandyrmak üçin iki rele çykyşyny ulanyp bolýar.
2. Bir megapikselli kameralar 720p çözgütli wideony üpjün edýär.
3. SIP açyk howa stansiýasy 7 '' sensor ekran ýa-da 4.3 '' LCD we mehaniki klawiatura bilen gelip bilýär.
4. Gapydan girmek üçin 100,000-e çenli IC/ID kartlaryny anyklap bolýar.
5. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa ýaşaýşa has köp amatlylyk getirýär we binada howpsuzlygy ýokarlandyrýar.
6. Ýüzüň tanalmagynyň takyklygy 10,000 ýüz şekilini görkezmek ukyby bilen 99% -e ýetýär, bu bolsa gapydan has gowy girmegi üpjün edýär.
7. Infragyzyl anyklaýyş funksiýasyny we ýüz tanamak arkaly açylmagy birleşdirip ulanmak ulanyja degmez giriş gözegçiligi çözgüdini getirýär.
8. Bir goşmaça açyş moduly bilen enjamlaşdyrylanda, iki gulpy dolandyrmak üçin iki rele çykyşyny ulanyp bolýar.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android 4.4.2 |
| CPU | Dört ýadroly 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| Ýalpyldawuk | 4GB NAND Fleş |
| Görkez | 4.3" TFT LCD, 480x272/ 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Ýüzi tanamak | Hawa |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| Düwme | Mehaniki düwme, Sensor düwmesi (Isleg boýunça) |
| RFID kart okaýjy | IC/ID isleg boýunça, 100,000 sany |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP65 |
| Köp sanly gurnama | Ýuwaşlyk bilen gurnalan ýa-da ýüzi gurnalan |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M Piksel (WDR) |
| LED gijeki görüş | Hawa (6 sany) |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Interfeýs | |
| Rele çykyşy | Hawa |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 902D-X5.pdfGöçürip alyň









