1. 7 дюймлы сыйдырышлы сенсорлы экран тышкы станция белән һәм төрле бүлмәләрдәге эчке мониторлар арасында югары сыйфатлы аудио һәм видео элемтә тәэмин итә.
2. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
3. Өй эчендәге телефон стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы, мәсәлән, IP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
4. Кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен теләсә нинди кушымтаны йөкләп алырга һәм эчке мониторда кулланырга мөмкин.
5. Өегезне саклау өчен, янгын детекторы, төтен детекторы яки тәрәзә датчигы кебек максимум 8 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
6. Видеоишек телефоны өй куркынычсызлыгы өчен яхшырак чишелеш булдыру максатыннан, бакча яки парковка кебек тирә-юньдәге 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
7. Өй эчендәге барлык автоматизация җайланмаларын эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә җиңел идарә итәргә һәм контрольдә тотарга мөмкин.
8. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы кунакларны күрә һәм җавап бирә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
9. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
2. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
3. Өй эчендәге телефон стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы, мәсәлән, IP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
4. Кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен теләсә нинди кушымтаны йөкләп алырга һәм эчке мониторда кулланырга мөмкин.
5. Өегезне саклау өчен, янгын детекторы, төтен детекторы яки тәрәзә датчигы кебек максимум 8 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
6. Видеоишек телефоны өй куркынычсызлыгы өчен яхшырак чишелеш булдыру максатыннан, бакча яки парковка кебек тирә-юньдәге 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
7. Өй эчендәге барлык автоматизация җайланмаларын эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә җиңел идарә итәргә һәм контрольдә тотарга мөмкин.
8. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы кунакларны күрә һәм җавап бирә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
9. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
| Физик милек | |
| Система | Android 4.4.2 |
| Үзәк процессор | Дүрт үзәкле 1.3 ГГц Cortex-A7 |
| Хәтер | DDR3 512 МБ |
| Ялтырау | 4 ГБ |
| Дисплей | 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Төймә | Пьезоэлектрик төймә |
| Көч | DC12V/PoE |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| TF картасы һәм USB ярдәме | Әйе (максимум 32 ГБ) |
| WiFi | Өстәмә |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711U, G711A, G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Экран | Сыйдырышлы, сенсорлы экран |
| Камера | Әйе (ихтыярый), 0.3M пиксель |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | SIP, TCP/IP, RTSP, RTP, HTTP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Ишек кыңгыравы керү юлы | Әйе |
| Язма | Рәсем/Аудио/Видео |
| AEC/AGC | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
-
902M-S0.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү




.jpg)




