1. Бу 4,3 дюймлы IP55 рейтинглы тышкы панельне бүлмәдә яки җәмгыять керү урынында кулланырга мөмкин.
2. Яшәүчеләр ишекне серсүз яки шәхесне раслаучы документ/шәхесне раслаучы документ белән ача алалар.
3. Ишеккә керү өчен 30,000 гә кадәр IC яки шәхесне раслаучы карталарны ачыкларга мөмкин.
4. Лифт белән идарә итү системасын лифтка керүне идарә итүне гамәлгә ашыру өчен берләштерергә мөмкин.
5. Электр энергиясе өзелгәндә, тышкы панельнең аккумуляторы аның нормаль эшләвен тәэмин итү өчен кабызылачак.
2. Яшәүчеләр ишекне серсүз яки шәхесне раслаучы документ/шәхесне раслаучы документ белән ача алалар.
3. Ишеккә керү өчен 30,000 гә кадәр IC яки шәхесне раслаучы карталарны ачыкларга мөмкин.
4. Лифт белән идарә итү системасын лифтка керүне идарә итүне гамәлгә ашыру өчен берләштерергә мөмкин.
5. Электр энергиясе өзелгәндә, тышкы панельнең аккумуляторы аның нормаль эшләвен тәэмин итү өчен кабызылачак.
| Физик милек | |
| Система | Аналог |
| MCU | STM32F030R8T6 |
| Ялтырау | M25PE40 |
| Дисплей | 4.3" TFT LCD, 480x272/LED санлы лампа дисплей |
| Көч | DC30V |
| Көтү режимындагы көч | 3W/2W (LED экран) |
| Номиналь куәт | 8 Вт/5 Вт (LED экран) |
| Төймә | Механик төймә/Сенсор төймәсе (ихтыярый) |
| RFID карта уку җайланмасы | IC/ID, 30,000 данә |
| Температура | -40℃ - +70℃ |
| Дымлылык | 20%-93% |
| IP классы | IP55 |
| Күпләп урнаштыру | Су астында урнаштырылган, өслеккә урнаштырылган |
| Камера | CMOS 0.4M пиксель |
| LED төнге күрү | Әйе (6 данә) |
| Үзенчәлекләр | |
| Эчке күзәтүчегә шалтырату | Әйе |
| Чыгу төймәсе | Әйе |
| Шалтыратулар белән идарә итү үзәге | Әйе |
| Лифт белән идарә итү | Өстәмә |
-
608D-A9.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









