1. Бу эчке блокны фатирда яки күп фатирлы йортларда кулланырга мөмкин, чөнки анда каты тавышлы (ачык тавышлы) фатир ишек телефоны кирәк.
2. Ишекне шалтырату/җавап бирү һәм ачу өчен ике механик төймә кулланыла.
3. Өй куркынычсызлыгын тәэмин итү өчен, янгын детекторы, газ детекторы яки ишек датчигы һ.б. кебек максимум 4 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
4. Ул компакт, арзан һәм куллану өчен уңайлы.
| Физик милек | |
| Система | Linux |
| Үзәк процессор | 1 ГГц, ARM Cortex-A7 |
| Хәтер | 64 МБ DDR2 SDRAM |
| Ялтырау | 16 МБ NAND FLASH |
| Җайланма зурлыгы | 85.6*85.6*49 (мм) |
| Урнаштыру | 86*86 тартма |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 1,5 Вт |
| Номиналь куәт | 9 Вт |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711 |
| Экран | Экран юк |
| Камера | Юк |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | TCP/IP, SIP |
| Үзенчәлекләр | |
| Сигнализация | Әйе (4 зона) |
904M-S3.pdf мәгълүмат таблицасы








