1. 10 дюймлы сенсорлы экран ачык визуаль дисплей һәм иң яхшы экран тәҗрибәсен тәкъдим итә.
2. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
3. IP телефон яки SIP софтфон һ.б. белән видео һәм аудио элемтә урнаштыру өчен SIP2.0 протоколын куллану җиңел.
4. Кулланучылар өй эчендәге күңел ачу өчен кушымталарны эчке мониторда таба һәм урнаштыра алалар.
5. Өй куркынычсызлыгын арттыру өчен, янгын детекторы, төтен детекторы яки тәрәзә датчигы кебек максимум 8 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
6. Өегезнең иминлеген һәм ышанычлылыгын тәэмин итү өчен, ул бакча яки парковка кебек тирә-юнь мохиттә 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
7. Акыллы өй системасы берләштерелгәндә, сез өй эчендәге монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә өй җиһазларын контрольдә тота һәм идарә итә аласыз.
8. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы кунакларны күрә һәм җавап бирә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
2. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
3. IP телефон яки SIP софтфон һ.б. белән видео һәм аудио элемтә урнаштыру өчен SIP2.0 протоколын куллану җиңел.
4. Кулланучылар өй эчендәге күңел ачу өчен кушымталарны эчке мониторда таба һәм урнаштыра алалар.
5. Өй куркынычсызлыгын арттыру өчен, янгын детекторы, төтен детекторы яки тәрәзә датчигы кебек максимум 8 сигнал зонасын тоташтырырга мөмкин.
6. Өегезнең иминлеген һәм ышанычлылыгын тәэмин итү өчен, ул бакча яки парковка кебек тирә-юнь мохиттә 8 IP камераны күзәтүне хуплый.
7. Акыллы өй системасы берләштерелгәндә, сез өй эчендәге монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә өй җиһазларын контрольдә тота һәм идарә итә аласыз.
8. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки кире какканчы кунакларны күрә һәм җавап бирә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
| Физик яктан Prоперация | |
| Система | Android 6.0.1 |
| Үзәк процессор | Сигез үзәкле 1.5GHz Cortex-A53 |
| Хәтер | DDR3 1 ГБ |
| Ялтырау | 4 ГБ |
| Дисплей | 10.1" TFT LCD, 1024x600 |
| Төймә | Юк |
| Көч | DC12V |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| TF картасы һәм USB ярдәме | Юк |
| WIFI | Өстәмә |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711/G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Экран | Сыйдырышлы, сенсорлы экран |
| Камера | Әйе (ихтыярый), 0.3M пиксель |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | SIP, TCP/IP, RTSP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Ишек кыңгыравы керү юлы | Әйе |
| Язма | Рәсем/Аудио/Видео |
| AEC/AGC | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
-
904M-S7.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









