1. 10 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران ئېنىق كۆرۈنۈشلۈك كۆرسىتىش ۋە ئەڭ ياخشى ئېكران تەجرىبىسىنى تەمىنلەيدۇ.
2. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
3. SIP2.0 كېلىشىمى ئارقىلىق IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىقلار بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە ئورنىتىش ئاسان.
4. ئىشلەتكۈچىلەر ئۆي ئىچى ئېكرانىدا كۆڭۈل ئېچىش ئۈچۈن قوللىنىشچان پروگراممىلارنى تېپىپ ئورنىتالايدۇ.
5. ئۆي بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت دېتېكتورى، تۈتۈن دېتېكتورى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، باغچا ياكى ماشىنا توختىتىش مەيدانى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ.
7. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆي سىستېمىسى بىرلەشتۈرۈلگەندە، ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئائىلە ئېلېكتر سايمانلىرىنى كونترول قىلالايسىز ۋە باشقۇرالايسىز.
8. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەرنىڭ سوئاللىرىغا جاۋاب بېرىپ، ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
2. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
3. SIP2.0 كېلىشىمى ئارقىلىق IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىقلار بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە ئورنىتىش ئاسان.
4. ئىشلەتكۈچىلەر ئۆي ئىچى ئېكرانىدا كۆڭۈل ئېچىش ئۈچۈن قوللىنىشچان پروگراممىلارنى تېپىپ ئورنىتالايدۇ.
5. ئۆي بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت دېتېكتورى، تۈتۈن دېتېكتورى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، باغچا ياكى ماشىنا توختىتىش مەيدانى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ.
7. ئەقلىي ئىقتىدارلىق ئۆي سىستېمىسى بىرلەشتۈرۈلگەندە، ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئائىلە ئېلېكتر سايمانلىرىنى كونترول قىلالايسىز ۋە باشقۇرالايسىز.
8. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەرنىڭ سوئاللىرىغا جاۋاب بېرىپ، ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
| فىزىكىلىق Prمەشغۇلات | |
| سىستېما | ئاندروئىد 6.0.1 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | سەككىز يادرولۇق 1.5GHz Cortex-A53 |
| خاتىرە | DDR3 1GB |
| چاقماق | 4GB |
| كۆرسىتىش | 10.1 دىيۇملۇق TFT LCD، 1024x600 |
| تۈگمە | ياق |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| TF كارتىسى ۋە USB قوللاش | ياق |
| WIFI | ئىختىيارىي |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711/G.729 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ئېكران | سىغىملىق، سېزىمچان ئېكران |
| كامېرا | ھەئە (تاللاشچان)، 0.3M پىكسېل |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | SIP، TCP/IP، RTSP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| IP كامېرا قوللاش | 8 تەرەپلىك كامېرالار |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | ھەئە |
| خاتىرىلەش | رەسىم/ئاۋاز/ۋىدېئو |
| AEC/AGC | ھەئە |
| ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش | ھەئە (RS485) |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S7.pdfچۈشۈرۈش









