1. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
2. 7 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران سىرتقى تاختا ۋە ئۆيلەر ئارا ئالاقىلىشىش ئارقىلىق ئېنىق ئاۋاز ۋە سىنلىق ئالاقىنى تەمىنلەيدۇ.
3. بۇ مونىتور VoIP تېلېفونى ياكى SIP يۇمشاق دېتالى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
4. ئۆي ئىجارىگە ئالغۇچىلارنىڭ ئۆي بىخەتەرلىكىگە دىققەت قىلىشى ئۈچۈن، ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى، تۈتۈن ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
5. ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ھەر قانداق APP نى چۈشۈرۈپ، ئۆي ئىچىدىكى ئېكراندا ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
6. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەندە، ئىشلەتكۈچى لىفتنى ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش سىستېمىسى ئارقىلىق ئاسانلا چاقىرالايدۇ.
7. ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، ئۆي ئىچىدىكى ئۈسكۈنىلەرگە 8 گىچە IP كامېرا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
8. ئۆي ئىچىدىكى بارلىق ئاپتوماتلاشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرىنى ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئاسانلا باشقۇرغىلى ۋە كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
9. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەر بىلەن سۆزلەشسە ۋە كۆرسە بولىدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
10. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
2. 7 دىيۇملۇق سېزىمچان ئېكران سىرتقى تاختا ۋە ئۆيلەر ئارا ئالاقىلىشىش ئارقىلىق ئېنىق ئاۋاز ۋە سىنلىق ئالاقىنى تەمىنلەيدۇ.
3. بۇ مونىتور VoIP تېلېفونى ياكى SIP يۇمشاق دېتالى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
4. ئۆي ئىجارىگە ئالغۇچىلارنىڭ ئۆي بىخەتەرلىكىگە دىققەت قىلىشى ئۈچۈن، ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى، تۈتۈن ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
5. ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ھەر قانداق APP نى چۈشۈرۈپ، ئۆي ئىچىدىكى ئېكراندا ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
6. لىفت كونترول سىستېمىسى بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەندە، ئىشلەتكۈچى لىفتنى ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش سىستېمىسى ئارقىلىق ئاسانلا چاقىرالايدۇ.
7. ئۆيىڭىزنىڭ بىخەتەرلىكى ۋە ئىشەنچلىكلىكىنى ساقلاش ئۈچۈن، ئۆي ئىچىدىكى ئۈسكۈنىلەرگە 8 گىچە IP كامېرا ئۇلىغىلى بولىدۇ.
8. ئۆي ئىچىدىكى بارلىق ئاپتوماتلاشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرىنى ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئاسانلا باشقۇرغىلى ۋە كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
9. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەر بىلەن سۆزلەشسە ۋە كۆرسە بولىدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
10. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد 6.0.1 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | سەككىز يادرولۇق 1.5GHz Cortex-A53 |
| خاتىرە | DDR3 1GB |
| چاقماق | 4GB |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD، 1024x600 |
| تۈگمە | پىئېزوئېلېكترلىق/سېزىمچان (تاللاشچان) كۇنۇپكىسى |
| كۈچ | DC12V/POE |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| TF كارتىسى ۋە USB قوللاش | ياق |
| WIFI | ئىختىيارىي |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711/G.729 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ئېكران | سىغىملىق، سېزىمچان ئېكران |
| كامېرا | ھەئە (تاللاشچان)، 0.3M پىكسېل |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | SIP، TCP/IP، RTSP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| IP كامېرا قوللاش | 8 تەرەپلىك كامېرالار |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | ھەئە |
| خاتىرىلەش | رەسىم/ئاۋاز/ۋىدېئو |
| AEC/AGC | ھەئە |
| ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش | ھەئە (RS485) |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S0.pdfچۈشۈرۈش









