1. بۇ قۇتا چوڭقۇر ئۆگىنىش ئالگورىزىملىرىنى قوللىنىپ، يۈزنى توغرا ۋە دەرھال تونۇش ئىقتىدارىنى ئىشقا ئاشۇرىدۇ.
2. IP كامېرا بىلەن ئىشلىگەندە، ھەر قانداق كىرىش ئېغىزىغا تېز كىرىش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
3. قولايلىق ئىشلىتىش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 IP كامېرانى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
4. 10،000 يۈز رەسىمىنى كۆرۈش ئىقتىدارىغا ئىگە ۋە 1 سېكۇنتتىنمۇ ئاز ۋاقىت ئىچىدە دەرھال تونۇش ئىقتىدارىغا ئىگە بولۇپ، ئىشخانا، كىرىش ئېغىزى ياكى ئاممىۋى سورۇن قاتارلىق جايلاردىكى ھەر خىل كىرىش كونترول سىستېمىلىرىغا ماس كېلىدۇ.
5. ئۇنى تەڭشەش ۋە ئىشلىتىش ئاسان.
| تېخنىكائىجابىي ئۆلچەملەر | |
| مودېل | 906N-T3 |
| مەشغۇلات سىستېمىسى | ئاندروئىد 8.1 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | قوش يادرولۇق Cortex-A72 + تۆت يادرولۇق Cortex-A53، چوڭ يادرو ۋە كىچىك يادرو قۇرۇلمىسى؛ 1.8GHz؛ Mali-T860MP4 GPU بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەن؛ NPU بىلەن بىرلەشتۈرۈلگەن: ئەڭ كۆپ بولغاندا 2.4TOPs |
| SDRAM | 2GB+1GB (CPU ئۈچۈن 2GB، NPU ئۈچۈن 1GB) |
| چاقماق | 16GB |
| مىكرو SD كارتا | ≤32G |
| مەھسۇلات چوڭلۇقى (ئېنىقلىقىxبەكلىكىxتۈقى) | 161 x 104 x 26 (mm) |
| ئىشلەتكۈچىلەر سانى | 10،000 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ئارايۈز | |
| USB ئىنتېرفېيسى | 1 مىكرو USB، 3 USB خوت 2.0 (5V/500mA توك بىلەن تەمىنلەش) |
| HDMI ئىنتېرفېيسى | HDMI 2.0، چىقىرىش ئېنىقلىقى: 1920×1080 |
| RJ45 | تور ئۇلىنىشى |
| رېلې چىقىش | قۇلۇپ كونترول قىلىش |
| RS485 | RS485 ئىنتېرفېيسى ئارقىلىق ئۈسكۈنىگە ئۇلاڭ |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps |
| تور كېلىشىمى | SIP، TCP/IP، RTSP |
| گېنېرال | |
| ماتېرىيال | ئاليۇمىن قېتىشمىسى ۋە گالۋانلاشتۇرۇلغان تاختا |
| كۈچ | DC 12V |
| توك سەرپىياتى | كۈتۈش ھالىتىدىكى قۇۋۋەت ≤5W، ئۆلچەملىك قۇۋۋەت ≤30W |
| ئىشلەش تېمپېراتۇرىسى | -10°C~+55°C |
| نىسپىي نەملىك | 20% ~ 93% RH |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 906N-T3.pdfچۈشۈرۈش









