1. Guty ýüzi takyk we derrew tanamak üçin çuňňur öwrenmek algoritmlerini ulanýar.
2. IP kamera bilen işleýän wagty, islendik girelgä çalt girmäge mümkinçilik berýär.
3. Amatly ulanmak üçin iň köp 8 IP kamera birikdirip bolýar.
4. 10,000 ýüz şekilini düşürmek ukyby we 1 sekuntdan az wagtyň içinde derrew tanamak ukyby bilen, ol ofisde, girelgede ýa-da jemgyýetçilik ýerlerinde we ş.m. dürli giriş gözegçilik ulgamlary üçin amatlydyr.
5. Konfigurirlemek we ulanmak aňsat.
| Tehnologiýaical Specifications | |
| Model | 906N-T3 |
| Operasiýa ulgamy | Android 8.1 |
| CPU | Iki ýadroly Cortex-A72 + Dört ýadroly Cortex-A53, Uly ýadroly we Kiçi ýadroly arhitektura; 1.8GHz; Mali-T860MP4 GPU bilen integrasiýa; NPU bilen integrasiýa: 2.4TOP-a çenli |
| SDRAM | 2GB+1GB (CPU üçin 2GB, NPU üçin 1GB) |
| Ýalpyldawuk | 16GB |
| Mikro SD kart | ≤32G |
| Önümiň ölçegi (G x B x D) | 161 x 104 x 26 (mm) |
| Ulanyjylaryň sany | 10,000 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Interfeýs | |
| USB interfeýsi | 1 Mikro USB, 3 USB Host 2.0 (Üpjünçilik 5V/500mA) |
| HDMI interfeýsi | HDMI 2.0, Çykyş çözgüdi: 1920×1080 |
| RJ45 | Tor birikmesi |
| Rele çykyşy | Gulp dolandyryşy |
| RS485 | RS485 interfeýsi bilen enjama birikdiriň |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps |
| Tor Protokoly | SIP, TCP/IP, RTSP |
| Umumy | |
| Material | Alýumin erginleri we sinklenen plastinka |
| Güýç | DC 12V |
| Energiýa sarp edilişi | Garaşma güýji ≤5W, nominal kuwwaty ≤30W |
| Iş temperaturasy | -10°C~+55°C |
| Nisbi çyglylyk | 20% ~ 93% RH |
-
Maglumat kagyzy 906N-T3.pdfGöçürip alyň









