1. Bu içerki blok köp kwartiraly jaýlarda ýa-da köp öýli jaýlarda ulanylyp bilner, bu ýerlerde bolsa gaty sesli (açyk sesli) öý gapysy telefony gerek bolýar.
2. Jaň etmek/jogap bermek we gapyny açmak üçin iki mehaniki düwme ulanylýar.
3. Öýüň howpsuzlygyny üpjün etmek üçin ýangyn detektory, gaz detektory ýa-da gapy datçigi ýaly iň köp 4 signal zonasyny birikdirip bolýar.
4. Ol kiçi, arzan we ulanmak üçin amatly.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1GHz, ARM Cortex-A7 |
| Ýatlama | 64MB DDR2 SDRAM |
| Ýalpyldawuk | 16MB NAND FLEŞ |
| Enjamyň ölçegi | 85.6*85.6*49(mm) |
| Gurnama | 86*86 gutu |
| Güýç | DC12V |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Ekran | Ekran ýok |
| Kamera | Ýok |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP |
| Aýratynlyklar | |
| Oýaryjy | Hawa (4 zolak) |
Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








