1. بۇ ئۆي ئىچى ئۈسكۈنىسىنى كۆپ قەۋەتلىك بىنالاردا ياكى كۆپ قەۋەتلىك بىنالاردا ئىشلىتىشكە بولىدۇ، چۈنكى بۇ ئۆيلەردە ئاۋازلىق (ئوچۇق ئاۋازلىق) ئۆي ئىشىكى تېلېفونى ئىشلىتىش كېرەك.
2. ئىشىكنى چاقىرىش/جاۋاب بېرىش ۋە ئېچىش ئۈچۈن ئىككى مېخانىكىلىق كۇنۇپكا ئىشلىتىلىدۇ.
3. ئۆي بىخەتەرلىكىنى كاپالەتلەندۈرۈش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 4 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى، گاز ئۆچۈرۈش ئۈسكۈنىسى ياكى ئىشىك سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
4. ئۇ كىچىك، باھاسى ئەرزان ۋە ئىشلىتىشكە قولايلىق.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | لىنۇكىس |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | 1GHz، ARM Cortex-A7 |
| خاتىرە | 64MB DDR2 SDRAM |
| چاقماق | 16MB NAND FLASH |
| ئۈسكۈنە چوڭلۇقى | 85.6*85.6*49(mm) |
| ئورنىتىش | 86*86 قۇتا |
| كۈچ | DC12V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 1.5W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 9W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711 |
| ئېكران | ئېكران يوق |
| كامېرا | ياق |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | TCP/IP، SIP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| سىگنال | ھەئە (4 رايون) |
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 904M-S3.pdf








