| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android |
| RAM | 2GB |
| ROM | 8GB |
| Öň panel | Alýumin |
| Elektrik üpjünçiligi | DC12V/2A ýa-da IEEE 802.3at PoE+ |
| Garaşma güýji | 5W |
| Nominal güýç | 25W |
| Kamera | 2MP, CMOS, WDR |
| IR sensory | Goldaw |
| Gapydan giriş | Ýüz, IC kart (13.56MHz), PIN kod, NFC |
| IP reýtingi | IP65 (Gapynyň arasyndaky ýaryklary ýapyňstansiýa we diwar aýna ýelim bilen.) |
| Gurnama | Ýarym flush montaj |
| Önümiň ölçegi | 227 x 122 x 39.2 mm |
| Gurnama ölçegi | 185 x 67 x 51 mm |
| Iş temperaturasy | -40℃ - +55℃ |
| Saklama temperaturasy | -40℃ - +70℃ |
| Iş çyglylygy | 10%-90% (kondensasiýasyz) |
| Görkez | |
| Görkez | 7 dýuýmlyk IPS LCD |
| Ekran | 7 dýuýmlyk kapasitiw sensor ekran |
| Çözgüt | 1024 x 600 |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Wideo çözgüdi | 1920 x 1080 çenli |
| Görüş burçy | 100°(D) |
| Ýeňil kompensasiýa | LED ak çyrasy |
| Tor ulgamy | |
| Protokol | SIP, UDP, TCP, RTP, RTSP, NTP, DNS, HTTP, DHCP, IPV4, ARP, ICMP |
| Port | |
| Wigand Port | Goldaw |
| Ethernet porty | 1 x RJ45, 10/100 Mbps uýgunlaşýan |
| RS485 porty | 1 |
| Rele çykyşy | 1 |
| Çykyş düwmesi | 1 |
| Gapy magniti | 1 |

Maglumatlar sahypasy 904M-S3.pdf








