1. 7 dýuýmlyk sygymly sensor ekran açyk howa stansiýasy bilen we dürli otaglardaky içerki monitorlaryň arasynda ýokary hilli ses we wideo aragatnaşygyny üpjün edýär.
2. Ol standart SIP protokolyny ulanyp, çeýe ses we wideo aragatnaşygyny hödürleýär.
3. Ol elýeterli 5 sany sensor düwme bilen gelýär.
4. 2 simli IP konwertorynyň kömegi bilen islendik IP enjamy iki simli kabel arkaly bu içerki monitora birikdirilip bilner.
5. Maşgalaňyzy we emlägiňizi goramak üçin suw syzma sensory, tüsse detektory ýa-da ýangyn sensory ýaly 8 sany signalizasiýa zolagy bilen enjamlaşdyrylyp bilner.
2. Ol standart SIP protokolyny ulanyp, çeýe ses we wideo aragatnaşygyny hödürleýär.
3. Ol elýeterli 5 sany sensor düwme bilen gelýär.
4. 2 simli IP konwertorynyň kömegi bilen islendik IP enjamy iki simli kabel arkaly bu içerki monitora birikdirilip bilner.
5. Maşgalaňyzy we emlägiňizi goramak üçin suw syzma sensory, tüsse detektory ýa-da ýangyn sensory ýaly 8 sany signalizasiýa zolagy bilen enjamlaşdyrylyp bilner.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Linux |
| CPU | 1.2GHz, ARM Cortex-A7 |
| Ýatlama | 64MB DDR2 SDRAM |
| Ýalpyldawuk | 128MB NAND FLEŞ |
| Görkez | 7" TFT LCD, 800x480 |
| Güýç | Iki simli üpjünçilik |
| Garaşma güýji | 1.5W |
| Nominal güýç | 9W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Görkez | Sygymly, Sensorly ekran (isleg boýunça) |
| Kamera | Ýok |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, 2 simli |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraplaýyn kameralar |
| Köp Dilli | Hawa |
| Surat ýazgysy | Hawa (64 sany) |
| Lift dolandyryşy | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
| UI özleşdirilen | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 290M-S0.pdfGöçürip alyň









