1. 7 dýuýmlyk sygymly sensor ekran açyk howa stansiýasy bilen we dürli otaglardaky içerki monitorlaryň arasynda ýokary hilli ses we wideo aragatnaşygyny üpjün edýär.
2. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
3. Öý telefony standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, IP telefon ýa-da SIP ýumşak telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
4. Ulanyjylaryň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin islendik APP-ny göçürip alyp, içerki monitorda ulanyp bolýar.
5. Öýüňizi goramak üçin iň köp 8 sany duýduryş zolagyny, meselem, ýangyn detektoryny, tüsse detektoryny ýa-da penjire datçigini we ş.m. birikdirip bolýar.
6. Wideogapy telefony has gowy öý howpsuzlygy çözgüdini döretmek üçin töweregindäki gurşawda, meselem, bagda ýa-da awtoduralgada 8 IP kamerany gözegçilikde saklamaga mümkinçilik berýär.
7. Öýdäki awtomatlaşdyryş enjamlarynyň hemmesini içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly aňsatlyk bilen dolandyryp we dolandyryp bolýar.
8. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly myhmanlara jogap berip we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilýärler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilýärler.
9. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
2. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
3. Öý telefony standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, IP telefon ýa-da SIP ýumşak telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
4. Ulanyjylaryň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin islendik APP-ny göçürip alyp, içerki monitorda ulanyp bolýar.
5. Öýüňizi goramak üçin iň köp 8 sany duýduryş zolagyny, meselem, ýangyn detektoryny, tüsse detektoryny ýa-da penjire datçigini we ş.m. birikdirip bolýar.
6. Wideogapy telefony has gowy öý howpsuzlygy çözgüdini döretmek üçin töweregindäki gurşawda, meselem, bagda ýa-da awtoduralgada 8 IP kamerany gözegçilikde saklamaga mümkinçilik berýär.
7. Öýdäki awtomatlaşdyryş enjamlarynyň hemmesini içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly aňsatlyk bilen dolandyryp we dolandyryp bolýar.
8. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly myhmanlara jogap berip we giriş rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň olary görüp bilýärler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilýärler.
9. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android 4.4.2 |
| CPU | Dört ýadroly 1.3GHz Cortex-A7 |
| Ýatlama | DDR3 512MB |
| Ýalpyldawuk | 4GB |
| Görkez | 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Düwme | Pýezoelektrik düwme |
| Güýç | DC12V/PoE |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| TF kart we USB goldawy | Hawa (Maksimum 32 GB) |
| Wi-Fi | Isleg boýunça |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711U, G711A, G.729 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ekran | Sygymly, Sensorly Ekran |
| Kamera | Hawa (isleg boýunça), 0.3M piksel |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | SIP, TCP/IP, RTSP, RTP, HTTP |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraplaýyn kameralar |
| Gapy jaňynyň girişi | Hawa |
| Ýazgy | Surat/Audio/Wideo |
| AEC/AGC | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
-
Maglumat kagyzy 902M-S0.pdfGöçürip alyň




.jpg)




