1. 7 دىيۇملۇق سىغىملىق سېزىمچان ئېكران سىرتقى ئىستانسىلار ۋە ھەر خىل ئۆيلەردىكى ئۆي ئىچىدىكى ئېكرانلار ئارىسىدا يۇقىرى سۈپەتلىك ئاۋاز ۋە سىن ئالاقىسى بىلەن تەمىنلەيدۇ.
2. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
3. ئۆي ئىچىدىكى تېلېفون IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
4. ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ھەر قانداق APP نى چۈشۈرۈپ، ئۆي ئىچىدىكى ئېكراندا ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
5. ئۆيىڭىزنى قوغداش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت دېتېكتورى، تۈتۈن دېتېكتورى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ۋىدېئو ئىشىك تېلېفونى باغچا ياكى ماشىنا توختىتىش مەيدانى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ، بۇ ئارقىلىق ئۆي بىخەتەرلىكىنى تېخىمۇ ياخشى ھەل قىلىش چارىسى ھاسىل قىلىدۇ.
7. ئۆي ئىچىدىكى بارلىق ئاپتوماتلاشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرىنى ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئاسانلا باشقۇرغىلى ۋە كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
8. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەرنىڭ سوئاللىرىغا جاۋاب بېرىپ، ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
9. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
2. ئىشلەتكۈچى ئارايۈزىنى لازىملىق ھالدا خاسلاشتۇرغىلى ۋە پروگراممىلىغىلى بولىدۇ.
3. ئۆي ئىچىدىكى تېلېفون IP تېلېفون ياكى SIP يۇمشاق دېتال تېلېفونى قاتارلىق ئۆلچەملىك SIP 2.0 كېلىشىمىنى قوللايدىغان ھەر قانداق IP ئۈسكۈنىسى بىلەن سىنلىق ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قۇرالايدۇ.
4. ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئېھتىياجىنى قاندۇرۇش ئۈچۈن ھەر قانداق APP نى چۈشۈرۈپ، ئۆي ئىچىدىكى ئېكراندا ئىشلەتكىلى بولىدۇ.
5. ئۆيىڭىزنى قوغداش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت دېتېكتورى، تۈتۈن دېتېكتورى ياكى دېرىزە سېنزورى قاتارلىقلارنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
6. ۋىدېئو ئىشىك تېلېفونى باغچا ياكى ماشىنا توختىتىش مەيدانى قاتارلىق ئەتراپتىكى مۇھىتتا 8 IP كامېرانى نازارەت قىلىشنى قوللايدۇ، بۇ ئارقىلىق ئۆي بىخەتەرلىكىنى تېخىمۇ ياخشى ھەل قىلىش چارىسى ھاسىل قىلىدۇ.
7. ئۆي ئىچىدىكى بارلىق ئاپتوماتلاشتۇرۇش ئۈسكۈنىلىرىنى ئۆي ئىچىدىكى ئېكران ياكى ئەقلىي تېلېفون قاتارلىقلار ئارقىلىق ئاسانلا باشقۇرغىلى ۋە كونترول قىلغىلى بولىدۇ.
8. تۇرالغۇچىلار كىرىشكە رۇخسەت قىلىشتىن ياكى رەت قىلىشتىن بۇرۇن زىيارەتچىلەرنىڭ سوئاللىرىغا جاۋاب بېرىپ، ئۇلارنى كۆرەلەيدۇ، شۇنداقلا ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ئارقىلىق قوشنىلىرىغا تېلېفون قىلالايدۇ.
9. ئۇنى PoE ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| سىستېما | ئاندروئىد 4.4.2 |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | تۆت يادرولۇق 1.3GHz Cortex-A7 |
| خاتىرە | DDR3 512MB |
| چاقماق | 4GB |
| كۆرسىتىش | 7 دىيۇملۇق TFT LCD، 1024x600 |
| تۈگمە | پيېزوئېلېكتر كۇنۇپكىسى |
| كۈچ | DC12V/PoE |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 3W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 10W |
| TF كارتىسى ۋە USB قوللاش | ھەئە (ئەڭ كۆپ بولغاندا 32 GB) |
| WiFi | ئىختىيارىي |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-85% |
| ئاۋاز ۋە سىن | |
| ئاۋاز كودېكى | G.711U، G711A، G.729 |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| ئېكران | سىغىملىق، سېزىمچان ئېكران |
| كامېرا | ھەئە (تاللاشچان)، 0.3M پىكسېل |
| تور | |
| ئېتېرنېت | 10M/100Mbps، RJ-45 |
| كېلىشىم | SIP، TCP/IP، RTSP، RTP، HTTP |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| IP كامېرا قوللاش | 8 تەرەپلىك كامېرالار |
| ئىشىك قوڭغۇرىقى كىرگۈزۈش | ھەئە |
| خاتىرىلەش | رەسىم/ئاۋاز/ۋىدېئو |
| AEC/AGC | ھەئە |
| ئۆي ئاپتوماتلاشتۇرۇش | ھەئە (RS485) |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 902M-S0.pdfچۈشۈرۈش




.jpg)




