1. مېھمان كەلگەندە، ئىشىك كامېراسى ئاپتوماتىك ھالدا سۈرەتكە تارتىپ، رەسىمنى ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسىگە ئەۋەتىدۇ.
2. كېچىلىك كۆرۈش LED چىرىغى سىزگە كېچىسى بولسىمۇ، يورۇقلۇقى تۆۋەن مۇھىتتا زىيارەتچىلەرنى پەرقلەندۈرۈش ۋە رەسىمگە تارتىش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
3. ئوچۇق رايوندا 500 مېتىرغىچە ئۇزۇنلۇقتىكى سىن ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قىلىش ئىقتىدارىنى قوللايدۇ.
4. 2.4GHz رەقەملىك چاستوتا سەكرەش تېخنىكىسى ئارقىلىق، سىمسىز ئىشىك قوڭغۇرىقى ھېچقانداق Wi-Fi سىگنال مەسىلىسىنى ھەل قىلمايدۇ.
5. ئالدى ئىشىك ۋە ئارقا ئىشىككە ئىككى ئىشىكلىك كامېرا ئورنىتىشقا بولىدۇ، بىر ئىشىكلىك كامېراغا 2.4 دىيۇملۇق قول تېلېفون ياكى 4.3 دىيۇملۇق ئېكران ئورنىتىشقا بولىدىغان ئىككى ئۆي ئىچى ئۈسكۈنىسى ئورنىتىلىدۇ.
6. ھەقىقىي ۋاقىتلىق كۆزىتىش زىيارەتچىلەرنىڭ يوقاپ كېتىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
7. ئاپتوماتىك ئوغرىلىقنى بايقاش ۋە IP65 سۇدىن مۇداپىئەلىنىش لايىھىسى ھەر قانداق ئەھۋالدا نورمال ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
8. ئۇنى ئىككى C چوڭلۇقتىكى باتارېيە ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
2. كېچىلىك كۆرۈش LED چىرىغى سىزگە كېچىسى بولسىمۇ، يورۇقلۇقى تۆۋەن مۇھىتتا زىيارەتچىلەرنى پەرقلەندۈرۈش ۋە رەسىمگە تارتىش ئىمكانىيىتى بېرىدۇ.
3. ئوچۇق رايوندا 500 مېتىرغىچە ئۇزۇنلۇقتىكى سىن ۋە ئاۋازلىق ئالاقە قىلىش ئىقتىدارىنى قوللايدۇ.
4. 2.4GHz رەقەملىك چاستوتا سەكرەش تېخنىكىسى ئارقىلىق، سىمسىز ئىشىك قوڭغۇرىقى ھېچقانداق Wi-Fi سىگنال مەسىلىسىنى ھەل قىلمايدۇ.
5. ئالدى ئىشىك ۋە ئارقا ئىشىككە ئىككى ئىشىكلىك كامېرا ئورنىتىشقا بولىدۇ، بىر ئىشىكلىك كامېراغا 2.4 دىيۇملۇق قول تېلېفون ياكى 4.3 دىيۇملۇق ئېكران ئورنىتىشقا بولىدىغان ئىككى ئۆي ئىچى ئۈسكۈنىسى ئورنىتىلىدۇ.
6. ھەقىقىي ۋاقىتلىق كۆزىتىش زىيارەتچىلەرنىڭ يوقاپ كېتىشىنىڭ ئالدىنى ئالىدۇ.
7. ئاپتوماتىك ئوغرىلىقنى بايقاش ۋە IP65 سۇدىن مۇداپىئەلىنىش لايىھىسى ھەر قانداق ئەھۋالدا نورمال ئىشلەشنى كاپالەتلەندۈرىدۇ.
8. ئۇنى ئىككى C چوڭلۇقتىكى باتارېيە ياكى سىرتقى توك مەنبەسى ئارقىلىق توك بىلەن تەمىنلىگىلى بولىدۇ.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| مەركىزى بىر تەرەپ قىلغۇچ | N32926 |
| MCU | nRF24LE1E |
| چاقماق | 64Mbit |
| تۈگمە | بىر مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| چوڭلۇقى | 86x160x55mm |
| رەڭ | كۈمۈش/قارا |
| ماتېرىيال | ABS پلاستىكلىرى |
| كۈچ | DC 12V/C باتارېيەسى*2 |
| IP سىنىپى | IP65 |
| LED | 6 |
| كامېرا | VAG (640*480) |
| كامېرا بۇلۇڭى | 105 گرادۇس |
| ئاۋاز كودېكى | PCMU |
| ۋىدېئو كودلىغۇچ | H.264 |
| تور | |
| تارقىتىش چاستوتا دائىرىسى | 2.4GHz-2.4835GHz |
| سانلىق مەلۇمات سۈرئىتى | 2.0Mbps |
| مودۇلياتسىيە تىپى | GFSK |
| يەتكۈزۈش ئارىلىقى (ئوچۇق رايوندا) | تەخمىنەن 500 مېتىر |
| PIR | ياق |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 304D-C8.pdfچۈشۈرۈش









