1. 4.3 دىيۇملۇق ئۆي ئىچىدىكى كۆزىتىش ئۈسكۈنىسى ۋىللا بېكىتىدىن ياكى ئىشىك قوڭغۇرىقىدىن كەلگەن چاقىرىقنى قوبۇل قىلالايدۇ.
2. ئۆي بىخەتەرلىكىنى ئاشۇرۇش ئۈچۈن ئەڭ كۆپ بولغاندا 8 ئاگاھلاندۇرۇش رايونى، مەسىلەن ئوت دېتېكتورى، تۈتۈن دېتېكتورى، ئىشىك سېنزورى ياكى سىرنا قاتارلىق ئۈسكۈنىلەرنى ئۇلىغىلى بولىدۇ.
3. قوراللاندۇرۇش ياكى قورالسىزلاندۇرۇش بىر كۇنۇپكا ئارقىلىق ئەمەلگە ئاشۇرۇلىدۇ.
4. جىددىي ئەھۋالدا، باشقۇرۇش مەركىزىگە ئاگاھلاندۇرۇش سىگنالى ئەۋەتىش ئۈچۈن SOS كۇنۇپكىسىنى 3 سېكۇنت بېسىڭ.
5. 485 ئالاقە كېلىشىمى ۋە پەرقلىق سىگنال يەتكۈزۈش ئىقتىدارى بىلەن، ئۇ ئۇزۇن مۇساپىلىك يەتكۈزۈش ئارىلىقىغا ۋە كۈچلۈك قالايمىقانچىلىققا قارشى تۇرۇش ئىقتىدارىغا ئىگە.
| فىزىكىلىق مۈلۈك | |
| MCU | T530EA |
| چاقماق | SPI چاقماق 16M-Bit |
| چاستوتا دائىرىسى | 400Hz~3400Hz |
| كۆرسىتىش | 4.3 دىيۇملۇق TFT LCD، 480x272 |
| كۆرسىتىش تىپى | سىغىملىق |
| تۈگمە | مېخانىكىلىق كۇنۇپكا |
| ئۈسكۈنە چوڭلۇقى | 192x130x16.5mm |
| كۈچ | DC30V |
| كۈتۈش ھالىتىدىكى توك | 0.7W |
| باھالانغان قۇۋۋەت | 6W |
| تېمپېراتۇرا | -10℃ - +55℃ |
| نەملىك | 20%-93% |
| IP ئەينەك | IP30 |
| ئالاھىدىلىكلەر | |
| سىرتقى بېكەت ۋە باشقۇرۇش مەركىزى بىلەن تېلېفون قىلىڭ | ھەئە |
| سىرتقى كۆزىتىش پونكىتى | ھەئە |
| يىراقتىن قۇلۇپ ئېچىش | ھەئە |
| ئاۋازسىز قىلىش، بىئارام قىلماڭ | ھەئە |
| سىرتقى سىگنال ئۈسكۈنىسى | ھەئە |
| سىگنال | ھەئە (8 رايون) |
| ئاھاڭلىق ئاۋاز | ھەئە |
| سىرتقى ئىشىك قوڭغۇرىقى | ھەئە |
| ئۇچۇر قوبۇل قىلىنىۋاتىدۇ | ھەئە (تاللاشچان) |
| سۈرەت | ھەئە (تاللاشچان) |
| لىفت ئۇلىنىشى | ھەئە (تاللاشچان) |
| قوڭغۇراق ئاۋازى | ھەئە |
| يورۇقلۇق / كونتراست | ھەئە |
-
سانلىق مەلۇمات جەدۋىلى 608M-I8.pdfچۈشۈرۈش









