1. 4.3 дюйmlik içerki monitor willa stansiýasyndan ýa-da gapy jaňyndan jaň kabul edip bilýär.
2. Öý howpsuzlygyny ýokarlandyrmak üçin ýangyn detektory, tüsse detektory, gapy datçigi ýa-da sirena we ş.m. ýaly iň köp 8 signalizasiýa zolagyny birikdirip bolýar.
3. Ýaraglandyrmak ýa-da ýaragsyzlandyrmak bir düwme bilen amala aşyrylyp bilner.
4. Gyssagly ýagdaýda, dolandyryş merkezine signal ibermek üçin SOS düwmesini 3 sekunt basyň.
5. 485 aragatnaşyk protokoly we differensial signal beriş geçirijiligi bilen, uzak aralykly geçirijilik aralygyna we päsgelçiliklere garşy durmagyň güýçli ukybyna eýedir.
| Fiziki emläk | |
| MCU | T530EA |
| Ýalpyldawuk | SPI Flash 16M-Bit |
| Çaltlyk aralygy | 400Hz~3400Hz |
| Görkez | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Displeýiň görnüşi | Sygymly |
| Düwme | Mehaniki düwme |
| Enjamyň ölçegi | 192x130x16.5mm |
| Güýç | DC30V |
| Garaşma güýji | 0.7W |
| Nominal güýç | 6W |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP Aýna | IP30 |
| Aýratynlyklar | |
| Açyk howa menzili we dolandyryş merkezi bilen jaň ediň | Hawa |
| Daşarky stansiýany gözegçilik ediň | Hawa |
| Uzakdan açyň | Hawa |
| Sessiz, Biynjalyk etme | Hawa |
| Daşarky signalizasiýa enjamy | Hawa |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
| Akkord jaň sesi | Hawa |
| Daşarky gapy jaňy | Hawa |
| Habaryň kabul edilişi | Hawa (Isleg boýunça) |
| Surat | Hawa (Isleg boýunça) |
| Lift baglanyşygy | Hawa (Isleg boýunça) |
| Jaň sesiniň sesi | Hawa |
| Ýagtylyk / Kontrast | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 608M-I8.pdfGöçürip alyň









