1. Gapy ýüz tanamak, parol ýa-da IC/ID kartlary (iň köp 100,000 sany) arkaly açylyp bilner.
2. Bir megapikselli kamera 720p çözgütli wideony üpjün edýär.
3. Bu SIP esasly jaň stansiýasy bolup, içine kart okaýjy we goşmaça pýezoelektrik ýa-da mehaniki düwmeleri bar.
4. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa ýaşaýşa has köp amatlylyk getirýär we binada howpsuzlygy ýokarlandyrýar.
5. Ýüzüň tanalmagynyň takyklygy 10,000 ýüz şekilini görkezmek ukyby bilen 99% -e ýetýär, bu bolsa gapydan has gowy girmegi üpjün edýär.
6. Infragyzyl anyklaýyş funksiýasynyň we ýüz tanamak arkaly açylmagyň utgaşmasy ulanyja degmez giriş gözegçiligi çözgüdini getirýär.
7. Bir goşmaça açyş moduly bilen enjamlaşdyrylanda, iki gulpy dolandyrmak üçin iki rele çykyşyny ulanyp bolýar.
8. Ulanyjynyň zerurlyklaryna görä, ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen üpjün edilip bilner.
2. Bir megapikselli kamera 720p çözgütli wideony üpjün edýär.
3. Bu SIP esasly jaň stansiýasy bolup, içine kart okaýjy we goşmaça pýezoelektrik ýa-da mehaniki düwmeleri bar.
4. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa ýaşaýşa has köp amatlylyk getirýär we binada howpsuzlygy ýokarlandyrýar.
5. Ýüzüň tanalmagynyň takyklygy 10,000 ýüz şekilini görkezmek ukyby bilen 99% -e ýetýär, bu bolsa gapydan has gowy girmegi üpjün edýär.
6. Infragyzyl anyklaýyş funksiýasynyň we ýüz tanamak arkaly açylmagyň utgaşmasy ulanyja degmez giriş gözegçiligi çözgüdini getirýär.
7. Bir goşmaça açyş moduly bilen enjamlaşdyrylanda, iki gulpy dolandyrmak üçin iki rele çykyşyny ulanyp bolýar.
8. Ulanyjynyň zerurlyklaryna görä, ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen üpjün edilip bilner.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android 4.4.2 |
| CPU | Dört ýadroly 1.3GHz |
| SDRAM | 512MB DDR3 |
| Ýalpyldawuk | 4GB NAND Fleş |
| Görkez | 4.3" TFT LCD, 480x272 |
| Ýüzi tanamak | Hawa |
| Güýç | DC12V/POE isleg boýunça |
| Garaşma güýji | 5W |
| Nominal güýç | 12W |
| Düwme | Pýezoelektrik düwme |
| RFID kart okaýjy | IC/ID isleg boýunça, 100,000 sany |
| Temperatura | -40℃ - +70℃ |
| Çyglylyk | 20%-93% |
| IP klasy | IP65 |
| Köp sanly gurnama | Ýuwaşlyk bilen gurnalan ýa-da ýüzi gurnalan |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Kamera | CMOS 2M piksel (WDR) |
| LED gijeki görüş | Hawa |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Interfeýs | |
| Rele çykyşy | Hawa |
| Çykyş düwmesi | Hawa |
| RS485 | Hawa |
| Gapy magniti | Hawa |
-
Maglumat kagyzy 902D-B3.pdfGöçürip alyň









