1. Ulanyjy interfeýsi zerur bolanda özleşdirilip we programmirlenip bilner.
2. 7 dýuýmlyk sensor ekran daşarky panel we otagdan otaga aragatnaşyk bilen aýdyň ses we wideo aragatnaşygyny hödürleýär.
3. Monitor standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, VoIP telefony ýa-da SIP programma telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
4. Öýüň howpsuzlygyna üns bermek üçin ýangyn detektory, tüsse detektory ýa-da penjire datçigi ýaly iň köp 8 signal zonasyny birikdirip bolýar.
5. Ulanyjylaryň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin islendik APP-ny göçürip alyp, içerki monitorda ulanyp bolýar.
6. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa edilende, ulanyjy lifti içerki monitorda aňsatlyk bilen çagyryp biler.
7. Öýüňiziň howpsuzlygyny we goraglylygyny üpjün etmek üçin bag ýa-da awtoduralga ýaly daşky gurşawda hakyky wagt režiminde gözegçilik etmek maksady bilen içerki bloka 8-e çenli IP kamera birikdirip bolýar.
8. Öýdäki awtomatlaşdyryş enjamlarynyň hemmesini içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly aňsatlyk bilen dolandyryp we dolandyryp bolýar.
9. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly içeri girmäge rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň myhmanlar bilen gürleşip we görüp bilerler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilerler.
10. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
2. 7 dýuýmlyk sensor ekran daşarky panel we otagdan otaga aragatnaşyk bilen aýdyň ses we wideo aragatnaşygyny hödürleýär.
3. Monitor standart SIP 2.0 protokolyny goldaýan islendik IP enjamy, meselem, VoIP telefony ýa-da SIP programma telefony bilen wideo we ses aragatnaşygyny gurup bilýär.
4. Öýüň howpsuzlygyna üns bermek üçin ýangyn detektory, tüsse detektory ýa-da penjire datçigi ýaly iň köp 8 signal zonasyny birikdirip bolýar.
5. Ulanyjylaryň zerurlyklaryny kanagatlandyrmak üçin islendik APP-ny göçürip alyp, içerki monitorda ulanyp bolýar.
6. Lift dolandyryş ulgamy bilen integrasiýa edilende, ulanyjy lifti içerki monitorda aňsatlyk bilen çagyryp biler.
7. Öýüňiziň howpsuzlygyny we goraglylygyny üpjün etmek üçin bag ýa-da awtoduralga ýaly daşky gurşawda hakyky wagt režiminde gözegçilik etmek maksady bilen içerki bloka 8-e çenli IP kamera birikdirip bolýar.
8. Öýdäki awtomatlaşdyryş enjamlarynyň hemmesini içerki monitor ýa-da smartfon we ş.m. arkaly aňsatlyk bilen dolandyryp we dolandyryp bolýar.
9. Ýaşaýjylar içeridäki monitor arkaly içeri girmäge rugsat bermezden ýa-da ret etmezden öň myhmanlar bilen gürleşip we görüp bilerler, şeýle hem goňşularyna jaň edip bilerler.
10. Ol PoE ýa-da daşarky energiýa çeşmesi bilen işleýär.
| Fiziki emläk | |
| Sistema | Android 6.0.1 |
| CPU | Sekiz ýadroly 1.5GHz Cortex-A53 |
| Ýatlama | DDR3 1GB |
| Ýalpyldawuk | 4GB |
| Görkez | 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Düwme | Pýezoelektrik/Degişli (isleg boýunça) Düwme |
| Güýç | DC12V/POE |
| Garaşma güýji | 3W |
| Nominal güýç | 10W |
| TF kart we USB goldawy | Ýok |
| WIFI | Isleg boýunça |
| Temperatura | -10℃ - +55℃ |
| Çyglylyk | 20%-85% |
| Audio we wideo | |
| Ses kodek | G.711/G.729 |
| Wideo kodek | H.264 |
| Ekran | Sygymly, Sensorly Ekran |
| Kamera | Hawa (isleg boýunça), 0.3M piksel |
| Tor | |
| Ethernet | 10M/100Mbps, RJ-45 |
| Protokol | SIP, TCP/IP, RTSP |
| Aýratynlyklar | |
| IP Kamera Goldawy | 8 taraplaýyn kameralar |
| Gapy jaňynyň girişi | Hawa |
| Ýazgy | Surat/Audio/Wideo |
| AEC/AGC | Hawa |
| Öý awtomatlaşdyrmasy | Hawa (RS485) |
| Oýaryjy | Hawa (8 Zona) |
-
Maglumat kagyzy 904M-S0.pdfGöçürip alyň









