1. Кулланучы интерфейсын кирәк булганда көйләргә һәм программалаштырырга мөмкин.
2. 7 дюймлы сенсорлы экран тышкы панель һәм бүлмәара элемтә белән ачык аудио һәм видео элемтә тәкъдим итә.
3. Монитор стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы белән, мәсәлән, VoIP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
4. Өй куркынычсызлыгына игътибарлы булу өчен, фатир хуҗаларын уяу тоту өчен, максимум 8 сигнализация зонасын, мәсәлән, янгын детекторын, төтен детекторын яки тәрәзә датчигын һ.б. тоташтырырга мөмкин.
5. Кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен теләсә нинди кушымтаны йөкләп алырга һәм эчке мониторда кулланырга мөмкин.
6. Лифт белән идарә итү системасы белән интеграцияләнгәндә, кулланучы лифтны эчке мониторда җиңел генә чакыра ала.
7. Өегезнең иминлеген һәм иминлеген тәэмин итү өчен, бакча яки парковка кебек тирә-юнь мохитне реаль вакыт режимында күзәтүне гамәлгә ашыру өчен, эчке блокка 8гә кадәр IP камера тоташтырылырга мөмкин.
8. Өй эчендәге барлык автоматизация җайланмаларын эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә җиңел идарә итәргә һәм контрольдә тотарга мөмкин.
9. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки бирмәгәнче кунаклар белән сөйләшә һәм күрә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
10. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
2. 7 дюймлы сенсорлы экран тышкы панель һәм бүлмәара элемтә белән ачык аудио һәм видео элемтә тәкъдим итә.
3. Монитор стандарт SIP 2.0 протоколын хуплый торган теләсә нинди IP җайланмасы белән, мәсәлән, VoIP телефоны яки SIP софтфоны һ.б. белән видео һәм аудио элемтә төзи ала.
4. Өй куркынычсызлыгына игътибарлы булу өчен, фатир хуҗаларын уяу тоту өчен, максимум 8 сигнализация зонасын, мәсәлән, янгын детекторын, төтен детекторын яки тәрәзә датчигын һ.б. тоташтырырга мөмкин.
5. Кулланучы ихтыяҗларын канәгатьләндерү өчен теләсә нинди кушымтаны йөкләп алырга һәм эчке мониторда кулланырга мөмкин.
6. Лифт белән идарә итү системасы белән интеграцияләнгәндә, кулланучы лифтны эчке мониторда җиңел генә чакыра ала.
7. Өегезнең иминлеген һәм иминлеген тәэмин итү өчен, бакча яки парковка кебек тирә-юнь мохитне реаль вакыт режимында күзәтүне гамәлгә ашыру өчен, эчке блокка 8гә кадәр IP камера тоташтырылырга мөмкин.
8. Өй эчендәге барлык автоматизация җайланмаларын эчке монитор яки смартфон һ.б. ярдәмендә җиңел идарә итәргә һәм контрольдә тотарга мөмкин.
9. Яшәүчеләр керү рөхсәт иткәнче яки бирмәгәнче кунаклар белән сөйләшә һәм күрә ала, шулай ук эчке монитор ярдәмендә күршеләренә шалтырата ала.
10. Аны PoE яки тышкы электр чыганагы белән эшләтеп була.
| Физик милек | |
| Система | Android 6.0.1 |
| Үзәк процессор | Сигез үзәкле 1.5GHz Cortex-A53 |
| Хәтер | DDR3 1 ГБ |
| Ялтырау | 4 ГБ |
| Дисплей | 7" TFT LCD, 1024x600 |
| Төймә | Пьезоэлектрик/Сенсорлы (ихтыярый) Төймә |
| Көч | DC12V/POE |
| Көтү режимындагы көч | 3W |
| Номиналь куәт | 10 Вт |
| TF картасы һәм USB ярдәме | Юк |
| WIFI | Өстәмә |
| Температура | -10℃ - +55℃ |
| Дымлылык | 20%-85% |
| Аудио һәм видео | |
| Аудио кодек | G.711/G.729 |
| Видео кодек | H.264 |
| Экран | Сыйдырышлы, сенсорлы экран |
| Камера | Әйе (ихтыярый), 0.3M пиксель |
| Челтәр | |
| Ethernet | 10М/100Мбит/с, RJ-45 |
| Протокол | SIP, TCP/IP, RTSP |
| Үзенчәлекләр | |
| IP камера ярдәме | 8 яклы камералар |
| Ишек кыңгыравы керү юлы | Әйе |
| Язма | Рәсем/Аудио/Видео |
| AEC/AGC | Әйе |
| Өй автоматизациясе | Әйе (RS485) |
| Сигнализация | Әйе (8 зона) |
-
904M-S0.pdf мәгълүмат таблицасыЙөкләү









